Ósmy sezon „Plastycznej fuszerki” na E!

Nowy rok szkolny to nie tylko powrót do szkolnej ławki, ale również dobry czas na wizytę kontrolną w gabinecie lekarskim. Z tej okazji Terry Dubrow i Paul Nassif – światowej sławy chirurdzy plastyczni – zapraszają przed telewizory na premierowe odcinki popularnego programu. Plastyczna fuszerka (Botched) sezon 8. na antenie E! w każdą niedzielę o 21:00!

Sprawdź godziny emisji audycji „Plastyczna fuszerka” w PROGRAMIE TV

W nowych odcinkach programu Plastyczna fuszerka najlepszy duet lekarzy zajmie się jednymi z najbardziej skomplikowanych przypadków do tej pory, a wszystko to w aurze absurdalnego humoru i męskiej przyjaźni. W nowym gabinecie lekarze konsultują się z serią pełnych nadziei pacjentów, którzy ujawniają katastrofalne urazy spowodowane nieudanymi operacjami w przeszłości, wadami wrodzonymi i przerażającymi wypadkami.

Na widzów czekają historie m.in. mężczyzny z Kentucky marzącego o nosie na podobieństwo Michaela Jacksona; samotnej matki, której pies odgryzł kawałek nosa; niefortunnego zabiegu, na skutek którego pacjentka straciła pośladek oraz fałszywej celebrytki, która jest gotowa wydać milion dolarów na usunięcie oliwki dla niemowląt z implantów piersi. A to tylko początek wyzwań, z jakimi w nowym sezonie zmierzą się doktorzy Dubrow i Nassif, cechujący się niezwykłymi umiejętnościami do korygowania koszmarów chirurgii plastycznej wśród swoich pacjentów.

Sprawdź ofertę kanału E! w PROGRAMIE TV

Nie przegap nowych odcinków Plastycznej fuszerki w każdą niedzielę o 21:00 na kanale E!

Źródło: E!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *