Pakosińska, Karolak, Mozil, Orłoś i Zieliński dołączają do zespołu Radia ZET

Tomasz Karolak zostanie współgospodarzem audycji „Coolturalny wieczór” prowadzonej dotąd samodzielnie przez Tomasza Kasprzyka. W programie m.in. nowości muzyczne, wywiady, a także „Forum cooltury”, z którego słuchacze dowiedzą się gdzie i kiedy warto się wybrać. Na antenie Radia ZET w każdy poniedziałek między 21 a 23.

We wtorki w porannym paśmie „Dzień Dobry Bardzo” pojawi się nowa zabawa „Jaka to lektura?”. Fragmenty znanych książek w niepowtarzalnej interpretacji Czesława Mozila. Zadaniem słuchaczy będzie odgadnięcie tytułu prezentowanej lektury. W środy po 8.10 szalonych rad w audycji „Nie ma za co” udzieli Katarzyna Pakosińska.

Z kolei w każdy piątek po 17.00 satyryczny program „ZETexpress” poprowadzą Maciej Orłoś i Michał Zieliński (aktor teatralny, telewizyjny i kabaretowy). Co tydzień wydarzenia i fakty prezentowane w krzywym zwierciadle i ekspresowym tempie.

Nowe osobowości będą pojawiać się na antenie od 9 września. 2 września do zespołu Radia ZET dołączyli Tomasz Kammel i Robert Karpowicz.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *