Tomasz Karolak zostanie współgospodarzem audycji “Coolturalny wieczór” prowadzonej dotąd samodzielnie przez Tomasza Kasprzyka. W programie m.in. nowości muzyczne, wywiady, a także “Forum cooltury”, z którego słuchacze dowiedzą się gdzie i kiedy warto się wybrać. Na antenie Radia ZET w każdy poniedziałek między 21 a 23.

We wtorki w porannym paśmie “Dzień Dobry Bardzo” pojawi się nowa zabawa „Jaka to lektura?”. Fragmenty znanych książek w niepowtarzalnej interpretacji Czesława Mozila. Zadaniem słuchaczy będzie odgadnięcie tytułu prezentowanej lektury. W środy po 8.10 szalonych rad w audycji “Nie ma za co” udzieli Katarzyna Pakosińska.

Z kolei w każdy piątek po 17.00 satyryczny program „ZETexpress” poprowadzą Maciej Orłoś i Michał Zieliński (aktor teatralny, telewizyjny i kabaretowy). Co tydzień wydarzenia i fakty prezentowane w krzywym zwierciadle i ekspresowym tempie.

Nowe osobowości będą pojawiać się na antenie od 9 września. 2 września do zespołu Radia ZET dołączyli Tomasz Kammel i Robert Karpowicz.

Źródło: Eurozet

Share and Enjoy !

0Shares
0 0