Paradokument „Kasta” w TVP1

Od 12 października na antenie TVP1 zagości nowy serial paradokumentalny „Kasta” opowiadający o historiach ludzi pokrzywdzonych przez wymiar sprawiedliwości. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 18:30.

Sprawdź godziny emisji paradokumentu „Kasta” w PROGRAMIE TV

Kolejna z nowości tegorocznej jesiennej oferty programowej dotyczy trudnego tematu „Kasty”, czyli skomplikowanego układu pomiędzy sędziami, prokuratorami i biznesmenami, którego ofiarami są najczęściej zwykli ludzie. Każdy odcinek to jedna zamknięta historia skrzywdzonego człowieka, który walczy o sprawiedliwość. Ofiary systemu ze swoimi problemami zgłaszają się do kancelarii „Wolski i wspólnicy”  – to tam znajdują pomoc dzięki młodym i zaangażowanym prawnikom oraz ich współpracownikom.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Każdą ze spraw zajmuje się jedna z dwóch par adwokatów: Marta (Wiktoria Grabowska) i Filip (Andrzej Olszewski) lub Jan (Jakub Grzybek) i Lidia (Patrycja Kawecka). Ich zadaniem jest znalezienie dowodów pozwalających na rewizję procesu i podważenie poprzedniego „ustawionego” wyroku. W dochodzeniu do prawdy pomagają im detektyw Marek Maj (Piotr Makarski), informatyk Viki (Paweł Strumiński) i nieoceniona sprzątaczka –  pani Czesia (Dorota Wierzbicka Matarelli).

Pierwszy odcinek „Kasty” już 12 października o godz. 18:30 w TVP1.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *