Patricia Kazadi jako czwarta Atomówka

Świat trzech supersióstr – Bajki, Bójki i Brawurki wywraca się do góry nogami. Na horyzoncie pojawia się czwarta Atomówka – Bombka, której głosu użyczy Patricia Kazadi. Premiera pięciu specjalnych odcinków z udziałem nowej bohaterki 13 listopada na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

W Townsville pojawi się czwarta Atomówka. Jak się okaże, nowa bohaterka o imieniu Bombka jest starszą siostrą Bajki, Bójki i Brawurki. Zaginęła wiele lat temu, a teraz powraca, by poznać wielką siłę i możliwości, jakie dają jej supermoce, które posiada. Dziewczynka razem z Bajką, Bójką i Brawurką stanie w obronie Townsville. Miasteczku zagrażają, potężniejsze niż kiedykolwiek, siły zła. Aby uratować rodzinne miasto, Atomówki będą musiały sprawnie współpracować oraz użyć swoich wyjątkowych mocy i sprytu.

Postać Bombki dubbingować będzie wokalistka i aktorka Patricia Kazadi, która od najmłodszych lat uwielbia Atomówki – Dla mnie i wielu młodych dziewczyn to kultowa kreskówka – Bajka, Bójka i Brawurka to pierwsze pozytywne, silne wzorce kobiece, na jakich wyrosłyśmy. Jako dziecko z wypiekami na twarzy oglądałam „Atomówki”, a teraz miałam okazję poczuć się jak jedna z nich. To niewiarygodne doświadczenie. Mam wiele wspólnego z Bombką, której użyczam głosu: obie jesteśmy wrażliwe i kochające, ważna jest dla nas rodzina. Obie mamy też wybuchowe charakterki.

Emisja pięciu specjalnych odcinków z udziałem Bombki od 13 listopada w Cartoon Network. Jeszcze przed listopadową premierą widzowie mogą śledzić kolejne losy Bajki, Bójki i Brawurki. Nowe przygody Atomówek stacja wyemituje od 25 września, codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 19:40.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *