Paweł Domagała w jury programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Przy stole jurorskim obok Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego zasiądzie najmłodszy w składzie – Paweł Domagała, który nie raz już gościł na scenach muzycznych Polsatu. Do tej pory podziwialiśmy go jako świetnego muzyka i aktora. Teraz odsłoni swoją nową twarz. Czy z racji na własne sukcesy zawodowe będzie wymagający i surowy, czy przeleje na uczestników swój wdzięk i wrażliwość?

Sprawdź godziny emisji audycji „Twoja twarz brzmi znajomo” w PROGRAMIE TV

Paweł to człowiek orkiestra. Gra w filmach, serialach i teatrze. Koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych. Sam też w nich występuje, m.in. jako super bohater „Człowiek Biedronka”. Podkłada również głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą. Jak mówi o nim reżyser, Piotr Wereśniak – Paweł Domagała ma wielki samorodny talent komediowy. Taki aktor zdarza się raz na wiele lat.

Widzowie Polsatu pamiętają Pawła z serialu „Powiedz tak”, w którym grał Wiktora, chłopaka z zasadami… i oczywiście, gitarą, zbuntowanego lekkoducha i łamacza kobiecych serc. Jeszcze w tym roku zobaczymy go w serialu komediowym „Rafi”, którego jest jednym z pomysłodawców, a także gra w nim główną rolę – mężczyznę, który po śmiertelnym wypadku samochodowym wraca jednak na ziemię. Premiera serialu ukaże się najpierw na platformie Polsat Box Go, a następnie na antenie Telewizji Polsat.

Swój talent muzyczny prezentował m.in. na koncertach Polsatu w Uniejowie, w Sopocie i na Sylwestrowej Mocy Przebojów. W operze Leśnej na Polsat SuperHit Festiwal jego utwór „Weź nie pytaj” został Radiowym Hitem Roku.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Tym razem Paweł Domagała znajdzie się po drugiej stronie sceny, służąc uczestnikom swoim bogatym doświadczeniem aktorskim i muzycznym. Widzowie za to z pewnością pokochają jego talent komediowy. Fotel jurora to miejsce w sam raz skrojone dla niego. Zapytany, jak się czuje przed premierowym występem, mówi – Cieszę się. Mam nadzieję, że wszyscy, ale to wszyscy, będą się wraz ze mną i uczestnikami pysznie bawić .

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *