Październik 2016 w Stopklatce TV

Scarlett Johansson jako „Niania w Nowym Jorku”, nominowany do Oscara Will Smith w hicie „W pogoni za szczęściem” oraz Tom Cruise w kultowych tytułach: „Top Gun” i „Szybki jak błyskawica”. W październiku 2016 roku Stopklatka TV proponuje filmową rozrywkę w towarzystwie wielkich gwiazd kina.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Stopklatki TV

Stacja zaprasza m.in. na głośny dramat z Willem Smithem „W pogoni za szczęściem” (piątek, 7 października, godzina 20:00), który opowiada historię legendy Wall Street – Chrisa Gardnera. Zanim został on cenionym maklerem giełdowym, musiał poradzić sobie z brakiem pracy, pieniędzy oraz dachu nad głową dla siebie i rodziny. W tej poruszającej opowieści Will Smith zagrał ze swoim 8-letnim synem i za wybitną kreację aktorską nominowany został do Oscara. Gwiazdorski duet: Ryan Gosling i Michelle Williams zobaczymy natomiast w melodramacie „Blue Valentine” (piątek, 28 października, godzina 20:00). W intymnym portrecie przeżywającego kryzys małżeństwa, teraźniejszość przeplata się ze scenami z przeszłości, przedstawiając wyjątkową historię miłosną.

Nicole Kidman to z kolei gwiazda dwóch innych filmów z październikowego repertuaru Stopklatki TV. W komedii sensacyjnej „Żony ze Stepford” (sobota, 8 października, godzina 20:00) aktorka wcieliła się w młodą mężatkę, która po porażce zawodowej przenosi się z Manhattanu na bogate przedmieścia Stepford. Wkrótce kobieta zaczyna zauważać, że w miasteczku dzieje się coś dziwnego. Czy uda jej się odkryć tajemnicę mieszkańców? Kidman pojawi się także w sensacji „Szybki jak błyskawica” (sobota, 15 października, godzina 20:00), w której zagrała u boku Toma Cruise’a. To właśnie na planie tego filmu Tom i Nicole poznali się i zakochali w sobie. Aktora zobaczymy również w roli ambitnego ucznia elitarnej szkoły dla pilotów w kultowym filmie akcji „Top Gun” (niedziela, 9 października, godzina 20:00).

Fanów Scarlett Johansson Stopklatka TV zaprasza na pogodną komedię romantyczną „Niania w Nowym Jorku” (piątek, 14 października, godzina 20:00). Gwiazda zagrała w niej studentkę college’u, która zatrudnia się do opieki nad 5-letnim chłopcem z bogatej, nowojorskiej rodziny. Niestety zadanie okazuje się o wiele trudniejsze, niż się z początku wydawało. W październiku widzowie będą mieli okazję obejrzeć również hit z Jessicą Albą. Piękna aktorka w thrillerze „Oko” (sobota, 29 października, godzina 20:00) wciela się w niewidomą dziewczynę, która odzyskując wzrok, zaczyna mieć przerażające wizje.

Stacja pokaże również hity filmowe z wybitnymi aktorami w ich młodych wcieleniach, m.in. nagrodzony dwoma Oscarami klasyczny melodramat „Oficer i dżentelmen” (niedziela, 2 października, godzina 20:00) z Richardem Gere’em i Debrą Winger, a także film kostiumowy „Wielki Gatsby” (piątek, 21 października, godzina 20:00) z Robertem Redfordem. Z Demi Moore i Alekiem Baldwinem widzowie spotkają się natomiast w mrocznym thrillerze „Pod presją” (niedziela, 16 października, godzina 20:00), a z Brucem Willisem i Sarą Jessicą Parker w filmie akcji „Pole rażenia” (sobota, 22 października, godzina 20:00).

Stopklatka TV przygotowała też coś specjalnego dla miłośników westernów. Film „Pewnego razu na Dzikim Zachodzie” (poniedziałek, 24 października, godzina 20:00) uważany jest za jeden z najlepszych westernów w historii. Wyreżyserował go mistrz tego gatunku Sergio Leone, zagrał w nim Henry Fonda, a muzykę napisał sam Ennio Morricone.

Stacja w październiku rozpocznie także emisję niemieckiego serialu sensacyjnego „Komisarz Rex”. Przygody dzielnego psa Rexa prezentowane będą od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00. W każdą sobotę o godzinie 17:50 widzowie śledzić mogą natomiast dalsze losy detektywa Herkulesa Poirota w serialu kryminalnym „Poirot”.

Źródło: Stopklatka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *