Trwają zdjęcia na planie nowej części serialu TVP1 „Pensjonat nad rozlewiskiem”. Ulubieni oraz nowi bohaterowie po czterech latach przerwy znów spotkali się na mazurach. Emisja kolejnej, 6. serii sagi, opowieści o losach Małgosi Jantar planowana jest na grudniowe wieczory w Jedynce.

Śledź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Szósta seria serialu „Pensjonat nad Rozlewiskiem” jest kontynuacją opowieści o życiu Małgosi, jej rodziny i przyjaciół. Poprzednia seria „Cisza nad rozlewiskiem” – miała wysoką, średnio prawie czteromilionową widownię i 22% udziałów w rynku w grupie 4+.

Akcja Jedynkowego serialu toczy się w Ostródzie i jej pięknych okolicach. W szóstej serii sagi, po śmierci Basi, która bardzo zaburzyła rytm życia nad rozlewiskiem, wreszcie wszyscy odnajdują się w codzienności. Pensjonat działa sprawnie, ma swoją stałą klientelę, pojawią się także goście specjalni. Pensjonat odwiedzi między innymi Zespół Perfect, Karol Strasburger, Anna Popek, Jerzy Bończak i Anita Rywalska-Sosnowska. Na mazury zawita też ekipa programu TVP1 „Rolnik szuka żony”.

W nowej serii w życiu bohaterów nie zabraknie nieoczekiwanych zwrotów akcji. Na Małgosię spada wiadomość o ogromnym długu, jaki zaciągnęła jej mama tuż przed wyjazdem do Indii. Na poczet długu zostaje zlicytowany pensjonat. Małgosia z rodziną i przyjaciółmi będą walczyć o swoje ukochane miejsce na ziemi. Na szczęście pełna napięcia akcja prowadzić będzie do szczęśliwego zakończenia.

W nowym sezonie „Pensjonatu nad rozlewiskiem” pojawia się aż trzech nowych bohaterów: Adam, tajemniczy gość Pensjonatu, który będzie miał znaczący wpływ na dalsze losy bohaterów, w tej roli Mikołaj Krawczyk. Dagmara grana przez Julię Pogrebińską oraz Jowita, dziewczynka z domu dziecka, która zaistnieje w życiu Mirki i Macieja (Milena Walenta).

Widzowie spotkają oczywiście również swoje ulubione postacie: Małgosię Jantar (Joanna Brodzik), Marysię Jantar, córkę Małgosi i Konrada (Olga Frycz), Konrada Jantara, męża Małgosi (Piotr Grabowski), Kubę Milewicza, męża Marysi (Antek Królikowski), Tomasza Zawoja, leśniczego (Jerzy Schejbal), Paulę, przyjaciółkę Marysi (Anna Czartoryska-Niemczycka) Sławka, męża Pauli (Adam Adamonis).

Źródło: Telewizja Polska