Piąta edycja „The Voice Senior” w TVP2

W sobotę, 6 stycznia o godzinie 20:00 Dwójka zaprasza widzów na premierowe odcinki piątej edycji talent show z udziałem seniorów. W gronie Trenerów nowej serii „The Voice Senior” widzowie zobaczą: Marylę Rodowicz, Alicję Węgorzewską, Tomasza Szczepanika oraz debiutującą w tej roli Halinę Frąckowiak.

Sprawdź godziny emisji talent show „The Voice Senior” w PROGRAMIE TV

W programie nie zabraknie wzruszających momentów i ciekawych historii. Wielu uczestnikom programu muzyka towarzyszy od najmłodszych lat, ale nie brakuje też tych, którzy w muzyce zakochali się niedawno. Bez względu na to jak długo trwa ich przygoda z muzyką, zaskoczą nie raz widzów.

Podczas „Przesłuchań w Ciemno” na scenie wystąpi ponad 40 rozśpiewanych seniorek i seniorów, którzy swoim głosem spróbują przekonać do siebie trenerów programu.

W drugim etapie w „Nokaucie”, na scenie zaprezentuje się po sześciu uczestników z drużyny każdego trenera. Spośród nich każdy trener wyłoni czworo półfinalistów, którzy ponownie zaśpiewają największe polskie i zagraniczne przeboje.

Po trzecim etapie poznamy dwoje finalistów z drużyny każdego trenera, a zwycięzcę piątej odsłony programu w wielkim finale wybiorą widzowie w głosowaniu SMS.

Program poprowadzą Marta Manowska i Rafał Brzozowski.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Piąta edycja „The Voice Senior” w każdą sobotę od 6 stycznia 2024 roku o godzinie 20:00 w TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *