Piątki z dreszczykiem tylko na kanale TNT

Trzymające w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, budzące niepokój i strach oraz wywołujące gęsią skórkę – w każdy kwietniowy piątek o godzinie 21.00 na kanale TNT widzowie będą mieli okazję obejrzeć niezapomniane dreszczowce.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TNT

Cykl rozpocznie kultowy thriller „Adwokat diabła” z niezapomnianym duetem Keanu Reeves i Al Pacino oraz partnerującą im Charlize Theron. Wybitny adwokat Kevin Lomax (Reeves), zachęcony intratną propozycją pracy, porzuca swoje dotychczasowe życie i przeprowadza się do Nowego Jorku. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, kim jest jego zwierzchnik (Pacino) i do czego będzie musiał się posunąć, by spełnić jego wymagania. „Adwokat diabła” to doskonały spektakl na pograniczu horroru i psychologii, który zadowoli nawet najbardziej wymagających kinomanów.
Emisja: 6 kwietnia o godz. 21.00 na kanale TNT.

Tydzień później wyświetlony zostanie „Czerwony smok” – thriller psychologiczny oparty na powieści Thomasa Harrisa o tym samym tytule, z Anthonym Hopkinsem, Edwardem Nortonem i Ralphem Fiennesem w rolach głównych. Film opowiada historię agenta FBI Willa Grahama (Norton), który ścigając psychopatycznego zabójcę – Czerwonego Smoka – musi zwrócić się o pomoc do aresztowanego jakiś czas wcześniej demonicznego Hannibala Lectera (Hopkins). Czy uzyska pomoc ze strony nieobliczalnego psychopaty i czy razem schwytają Czerwonego Smoka?
Emisja: 13 kwietnia o godz. 21.00 na kanale TNT.

„Ognisty podmuch” to kolejny film, który zostanie wyświetlony w ramach cyklu „Piątki z dreszczykiem”. Obraz w reżyserii Rona Howarda uzyskał trzy nominacje do Oscara i po dziś dzień jest jedną z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych pozycji w swoim gatunku. Thriller przedstawia historię dwóch strażaków, którzy walczą z falą pożarów w Chicago i jednocześnie starają się odnaleźć odpowiedzialnego za nią podpalacza. W filmie podziwiać można plejadę gwiazd, pośród których znaleźli się m.in.: Kurt Russell, William Baldwin (główne role), a także Donald Sutherland oraz Robert De Niro.
Emisja: 20 kwietnia o godz. 21.00 na kanale TNT.

Kwietniowy cykl „Piątki z dreszczykiem” zamyka jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych filmów gangsterskich „Ścieżka strachu” wyreżyserowany przez braci Coen. Opowiada o porachunkach między szefami dwóch rywalizujących ze sobą gangów, w które wplątane jest praktycznie całe miasto. W tym klimatycznym obrazie o przestępczym półświatku z czasów prohibicji wystąpili m.in.: Gabriel Byrne, Marcia Gay Harden, John Turturro i Albert Finney.
Emisja: 27 kwietnia o godz. 21.00 na kanale TNT

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *