Piąty sezon „Kobiety, które niosły śmierć” od lutego w PULS 2

Już w lutym PULS 2 wyemituje kolejny, piąty sezon cieszącego się popularnością serialu dokumentalnego „Kobiety, które niosły śmierć”. To mrożąca krew w żyłach seria przedstawiająca sylwetki kobiet, które popełniły zbrodnię. PULS 2 wyemituje 20 odcinków piątego sezonu, w planach jest także emisja sezonu szóstego.

„Kobiety, które niosły śmierć” to seria dokumentalna przedstawiająca sylwetki kobiet, które obsesja, chciwość i żądza zemsty popchnęły do popełnienia zbrodni. W programie ukazywane są rekonstrukcje zabójstw i próby analizy motywów postępowania. W piątym sezonie przedstawione zostaną nowe, interesujące historie. Wśród bohaterek pojawi się m.in. nauczycielka, która pozbawiła życia córeczkę sąsiadów, przywódczyni gangu, która zabiła młodą dziewczynę podczas inicjacji czy morderczyni trzech mężów i siedmiorga dzieci. W wędrówce po mrocznych zakamarkach zbrodni towarzyszyć widzom będzie była agentka FBI i specjalistka od tworzenia rysopisów psychologicznych oraz patolog sądowy.

Serial „Kobiety, które niosły śmierć” cieszy się dużą popularnością wśród widzów PULS 2. W styczniu średni udział w rynku telewizyjnym dla tej pozycji programowej wyniósł 1,66% (SHR, 16-49).

„Kobiety, które niosły śmierć”

Premiera: sobota, 8 lutego, godzina 20:00
Emisja: sobota, godzina 20:00; środa, godzina 20:30; czwartek, godzina 20:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *