Piętnasty sezon „Górskiego lekarza” w ROMANCE TV

Wakacyjny klimat i gorące słońce powodują dobre samopoczucie u wszystkich. Aby dobre wibracje na antenie Romance TV były jeszcze bardziej pozytywne, w sierpniu, na specjalne życzenie widzów stacja wyemituje 15. sezon „Górskiego lekarza” – kultowego i bijącego rekordy popularności serialu familijnego z uwielbianym, szarmanckim doktorem Martinem Gruberem w roli głównej.

Sprawdź godziny emisji serialu „Górski lekarz” w PROGRAMIE TV

W każdą sierpniową niedzielę o godz. 18.15 Romance TV wyemituje kolejne odcinki wyjątkowo emocjonującego, 15. sezonu serialu „Górski lekarz”. Widzowie dowiedzą się, jakie są dalsze miłosne i zawodowe perypetie doktora Martina Grubera oraz innych mieszkańców miasteczka, a na pewno nie zabraknie ciekawych przypadków medycznych, niespodziewanych zwrotów akcji oraz wielkich emocji: od miłości po nienawiść.

Co sprawia, że serial jest tak popularny? Myślę, że jest to mieszanka dobrych, wzruszających historii, stała obsada głównych ról, bardzo dobre aktorstwo nawet w przypadku ról epizodycznych, i oczywiście niesamowicie piękny, górski krajobraz, w którym toczy się akcja. Austriacki Tyrol to malownicza i urzekająca pięknem sceneria, będąca prawdziwą ucztą dla oczu i relaksem dla ciała. Wspaniale pracować tam, gdzie inni przyjeżdżają na wakacje. Te góry, wciąż po tylu latach fascynują nie tylko mnie, ale i cały zespół – mówi Hans Sigl, odtwórca roli Martina Grubera.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

W 15. sezonie okazuje się, że matka dziecka doktora Grubera, Franziska, chce wyemigrować do USA, a jej matka szantażuje Martina i żąda od niego, by zrzekł się praw do opieki nad synem. Inaczej doprowadzi do bankructwa i zamknięcia rozlewni mleka, którą Franziska kupiła kiedyś, żeby ratować markę mleka „Gruber”. Czy Martin odda swojego syna za gospodarstwo? Czy pogodzi się z matką swego dziecka? Czy nienawistna teściowa doprowadzi do upadku gospodarstwa jego rodziny? To jednak nie wszystkie kłopoty doktora Martina Grubera i innych mieszkańców miasteczka… Czy bohaterowie serii poradzą sobie na życiowych zakrętach?

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *