„Piotr Kędzierski Show” w jesiennej ramówce Rock Radia

1 września 2016 roku na antenie Rock Radia zadebiutuje poranny program „Piotr Kędzierski Show”. W nowej audycji, nadawanej od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-9:00, będzie można usłyszeć mocną dawkę rockowej muzyki i humoru, a także ciekawe informacje ze świata rozrywki i celne komentarze.

Przed słuchaniem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każda audycja niewłaściwie stosowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. Nadchodzi P.K.S.! – mówi o programie Piotr Kędzierski, znany gospodarz poranków Rock Radia.

Do jesiennej ramówki Rock Radia od września br. powrócą też znane i lubiane przez słuchaczy audycje, – w tym program „Chyba Twój Stary” Marka Starybrata, którego można słuchać od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:30 do 18:00.

Przedpołudniowe pasmo stacji „Rock Radio gra”, tworzone z myślą o tych, którzy włączają Rock Radio w pracy, poprowadzi Przemysław Cacak. W audycji znajdą się nie tylko rockowe utwory, ale też rozrywka w postaci zagadek i konkursów dla słuchaczy.

Na wieczór z Rock Radiem zaprasza wszystkich Cezary Bielak, który od godziny 18:00 do 22:00 w audycji „Rock Czart” prezentować będzie rockowe nowości i propozycje do listy przebojów stacji. „Lista Przebojów Rock Chart” pojawi się na antenie w każdy piątek wieczorem.

W pierwszy weekend września br. w Rock Radiu ponownie ruszy „Anatomia Rocka”, czyli cykl rozmów z gwiazdami o rockowych ikonach. W premierowych odcinkach kolejne znane postacie będą opowiadać o swoich przygodach z rockową muzyką i wskazywać kultowych dla siebie wykonawców. Ich wypowiedzi w ramach „Anatomii Rocka” nadawane będą w soboty i niedziele od godziny 9:00 do 19:00 co godzinę w towarzystwie najlepszej rockowej muzyki.

Dodatkowo w weekendowej ramówce stacji znalazły się programy poświęcone kulturze. W każdą sobotę po godzinie 14:00 będzie można słuchać audycji „Rock Radio Backstage”, a w niej relacji ze wszystkich ważnych imprez i koncertów – zarówno z widowni, jak i zza kulis. Natomiast w niedziele po godzinie 14:00 zespół stacji przedstawiać będzie przegląd najnowszych pozycji filmowych, książkowych i muzycznych w audycji „Rock Radio poleca na wynos”.

Wprowadzenie jesiennej ramówki Rock Radia wspiera promocja na antenie, na www.rockradio.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *