Player.pl z czterema nowościami na wiosnę 2016

Player.pl na wiosnę 2016 roku przygotował cztery nowości programowe – „Cape Town”, „Lip Sync Battle Ustawka”, „Moje love story” oraz „Gorący towar z USA”.

„Cape Town”

„Cape Town” to wyreżyserowana przez Petera Ladkani ekranizacja światowego bestsellera książkowego autorstwa Deon Meyera pt. „Dead before dying”. To równocześnie misterna intryga kryminalna, gdzie napięcia i akcja mieszają się z humorem oraz dramatem. Marcin Dorociński wciela się tu w postać Christiana Coolidge’a. W rolach głównych pojawią się także Trond Espen Seim (Mat Joubert), Boris Kodjoe (Sanct Snook), Axel Milberg (Norbert Wernicke), Arnold Vosloo (Robin van Rees), Jessica Haines (Hanna Nortier) oraz Isolda Dychauk (Irena Krol). „Cape Town” opisywany jest przez twórców jako „nastawiony na postacie serial kryminalny, opowiadający historię o złamanych życiach i wewnętrznej sile, która pozwala bohaterom albo zakończyć walkę ze sobą, albo ją dalej prowadzić”.

„Cape Town” to pierwsza międzynarodowa koprodukcja player.pl kręcona w RPA z polską gwiazdą filmu – Marcinem Dorocińskim w jednej z głównych ról. Serial do obejrzenia wyłącznie online i wyłącznie w player.pl. Deon Meyer to południowoafrykański pisarz. Zwycięzca „Le Grand Prix de Litterature Policiere 2003” (Francja). Jego książki przetłumaczono na 20 języków, w tym Polski.

„Lip Sync Battle Ustawka”

To pierwsze show bez zahamowań w polskim Internecie. Walka na wykony, zaskakujące przemiany i emocjonujące bitwy. Wśród wykonawców, polskich gwiazd młodego pokolenia wcielających się w zaskakujące role znaleźli się: Edyta Herbuś vs Michał Koterski, Maja Bohosiewicz vs Krystian Wieczorek, Osi Ugonoh vs Czesław Mozil, Dawid Kwiatkowski vs Patryk Kumór, Ewa Farna vs Stanisław Karpiel – Bułecka, Pani Ekscelencja vs Patricia Kazadi, Jakub Zdrójkowski vs Artur Kapecki, Barbara Kurdej – Szatan vs Michał Baryza, Madox vs Robert Burneika, Maffashion vs Sylwester Wardęga, Marta Wierzbicka vs Antoni Królikowski, a także Saszan vs Stuu. Zabawa polega na lipsyncowaniu popularnych piosenek, czyli poruszaniu ustami do odtwarzanego z playbacku utworu. Walka odbywa się w parach – wygrywa osoba, która wykona piosenkę w bardziej zaskakujący sposób. O zwycięstwie decyduje publiczność zaraz po występie.

„Lip Sync Battle Ustawka” to też materiały z backstage’u, realizowane przez youtuberów z Abstrachuje. 12 odcinków do obejrzenia wyłącznie online i wyłącznie w player.pl

Premiera: środa, 27 stycznia

„Moje love story”

„Moje love story” to zestaw krótkich filmów, dokumentujących historie miłosne ludzi w różnym wieku. W każdym z nich mamy do czynienia z opowieścią o wielkiej miłości: miłości szczęśliwej, dziwnej, niecodziennej, platonicznej, spełnionej, a także tej, która na zawsze pozostanie zadrą w sercu i przyprawi o ciarki na plecach. Te wzruszające i prawdziwe historie z pewnością poruszą każdego, kto kiedykolwiek doświadczył wielkiego uczucia, a także cierpiał z jego powodu. Bo nie ma nic bardziej pociągającego niż miłość…

Pokazane w programie autentyczne historie z całego kraju były zbierane przez twórców serii przez wiele miesięcy, dzięki czemu udało im się stworzyć mozaikę życia i doświadczeń. Do obejrzenia wyłącznie online i wyłącznie w player.pl

„Gorący towar z USA”

12 tytułów, 170 odcinków i prawie 3500 minut amerykańskiej rozrywki. Player.pl zaprasza na bliskie spotkania z amerykańskim lifestylem. To, co pokochali amerykańscy widzowie już teraz mają szansę polubić także polscy użytkownicy platformy player.pl.

Wśród prezentowanych tytułów znajdą się produkcje realizowane dla takich kanałów jak: DIY Network, Food Network, Travel Channel.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *