PlusLiga i Orlen Liga na kolejne 5 lat w Telewizji POLSAT

Telewizja POLSAT nabyła na kolejne 5 lat prawa do najlepszych ligowych rozgrywek PlusLigi i Orlen Ligi. Dotychczasowa umowa wygasała wraz z końcem sezonu 2014/2015.

Telewizja POLSAT złożyła najkorzystniejszą ofertę i do końca sezonu 2019/2020 będzie dysponować pełnią praw telewizyjnych do krajowej siatkówki. Na antenach Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News, będzie można oglądać najciekawsze mecze PlusLigi, a także śledzić spotkania Orlen Ligi. Prócz rozgrywek ligowych kanały sportowe Polsatu pokażą także mecze Pucharu Polski i mecz o Superpuchar Polski mężczyzn i kobiet.

Wyniki oglądalności i wyniki sportowe naszych ligowych drużyn pokazują, że warto stawiać na siatkówkę. Od lat z sukcesem promujemy ją na naszych antenach. Obok piłki nożnej to właśnie siatkówka jest w tej chwili najchętniej oglądaną dyscypliną sportu. Cieszę się, że będziemy kontynuować naszą wzorową współpracę – podkreśla dyrektor ds. sportu Telewizji POLSAT, Marian Kmita.

Zgodnie z zapisami nowej umowy ligowej siatkówki będzie więcej. Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News, pokażą w każdej kolejce ligowej, co najmniej 3 mecze PlusLigi i 2 spotkania Orlen Ligi.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *