„Podejrzani politycy” – polityczny podcast Radiozet.pl

Redakcja Radiozet.pl uruchamiła nowy podcast „Podejrzani politycy”, którego gospodarzami są: dziennikarz śledczy Radosław Gruca (Radiozet.pl) oraz Michał Piasecki (aplikacja newsowa Upday). Premierowe odcinki w każdy wtorek na player.radiozet.pl i w aplikacji Spotify.

„Podejrzani politycy” to program odsłaniający kulisy polskiej polityki i omawiający bieżące wydarzenia świata władzy. Prowadzący, korzystając ze swojego ogromnego doświadczenia dziennikarskiego i znajomości polskiej sceny politycznej, będą odkrywać przed opinią publiczną nieznane fakty oraz rzucać nowe światło na to, co powszechnie wiadomo.

„Podejrzani politycy” to gra słów, która nie jest tylko zabawą językową, ale także obietnicą. Co tydzień będziemy polityków podglądać i podejrzewać jednocześnie, dzięki czemu nasi słuchacze poznają kulisy najważniejszych wydarzeń. Już od pierwszego odcinka zamierzamy odsłaniać i nagłaśniać to, co politycy chcieliby zachować w ciszy i ukryć – zapewnia Radosław Gruca.

To kolejny podcast przygotowywany przez redakcję Radiozet.pl. Od września 2021 roku można słuchać audycji „Machina Władzy” Błażeja Makarewicza i Mikołaja Pietraszewskiego, „Biznes. Między wierszami” Agnieszki Zaręby i Katarzyny Witwickiej oraz „Szkoła marzeń” Aleksandry Pucułek. Wkrótce zostanie uruchomiony kolejny podcast, który będzie dotyczyć tematów podróżniczych.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *