„Podpis zabójcy” na CBS Reality

Ich zachowania i sposoby działania mogą się różnić, ale niektórzy seryjni mordercy celowo zostawiają po sobie „wizytówkę” po popełnieniu zbrodni. Rytuały pośmiertne czy zabieranie pamiątek z miejsca mordu – te przewrotne znaki rozpoznawcze często mają na celu prowokowanie organów ścigania, jednak z drugiej strony mogą także dostarczyć istotnych wskazówek, które pomogą śledczym w ujęciu sprawcy. W najnowszym programie kryminalnym emitowanym na kanale CBS Reality pt. „Podpis zabójcy”, wraz z zaangażowanymi w śledztwo detektywami oraz ekspertami z zakresu psychologii kryminalnej, zagłębimy się w sprawy opatrzone podpisami seryjnych morderców.

Sprawdź godziny emisji audycji „Podpis zabójcy” w PROGRAMIE TV

Seryjni mordercy zabijają najczęściej po to, by zaspokoić swoje mroczne fantazje. Jednakże ci ukazani w nowym programie kryminalnym „Podpis zabójcy” posunęli się o krok dalej i wykonywali specjalne rytuały lub zabierali z miejsca zbrodni pamiątki, które pozwalały im na ponowne przeżywanie swoich czynów.

Program podąża śladami mrocznych obsesji i zanurza się głęboko w przewrotnej psychice zabójców, aby ujawnić ich najmroczniejsze sekrety. Każdy z odcinków serii zbudowany jest wokół jednego sprawcy i jego zbrodni, którym przyglądamy się z wnikliwością rasowego detektywa. Obserwujemy w jaki sposób prowadzono śledztwo, zbierano dowody, prowadzono badania, a także dowiadujemy się, co doprowadziło do schwytania sprawcy. W programie usłyszymy osobiste relacje zaangażowanych w sprawy detektywów, a także wywiady z ekspertami z zakresu psychologii kryminalnej czy dziennikarzami relacjonującymi sprawę w mediach.

Sprawdź ofertę kanału CBS Reality w PROGRAMIE TV

Premiera serii 7 września o 22:00 na kanale CBS Reality, kolejne odcinki w dni powszednie o 22:00 (do 28 września).

Źródło: CBS Reality

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *