Półfinały Pucharu Niemiec na żywo tylko w Eurosporcie 1. Mecz Bayern – Eintracht z komentarzem Mateusza Borka

W walce o Puchar Niemiec pozostały tylko cztery zespoły! Już we wtorek i środę – 9 i 10 czerwca – Eurosport 1 pokaże na żywo mecze półfinałowe FC Saarbruecken – Bayer Leverkusen oraz Bayern Monachium – Eintracht Frankfurt. Środowy mecz mistrzów Niemiec skomentuje Mateusz Borek.

W środę 10 czerwca Eurosport 1 pokaże na żywo wielkie gwiazdy piłki nożnej na czele z Robertem Lewandowskim. Fantastycznie zapowiadający się półfinał Pucharu Niemiec skomentuje na antenie Eurosportu jeden z najlepszych komentatorów w Polsce i wielki znawca niemieckiej piłki nożnej – Mateusz Borek. Ekspertem w trakcie transmisji, a także w studio przed i po spotkaniu będzie były zawodnik m.in. Hansy Rostock Sławomir Chałaśkiewicz. Studio poprowadzi Edward Durda.

Bayern Monachium powalczy o awans do finału Pucharu Niemiec z Eintrachtem Frankfurt. Mistrzowie Niemiec i obrońcy tytułu będą mieli szansę wzięcia rewanżu za finał z 2018 roku, gdy niespodziewanie drużyna z Frankfurtu wygrała 3:1. Eintracht wystąpił w finałowym spotkaniu także w 2017 roku, kiedy musiał uznać wyższość Borussii Dortmund.

We wtorkowym półfinale 1. FC Saarbruecken podejmie Bayer Leverkusen, w którego barwach wystąpi jeden z największych talentów niemieckiej piłki – Kai Havertz. Mateusz Borek będzie ekspertem w prowadzonym przez Edwarda Durdę studio, a mecz skomentują Tomasz Lach i Sławomir Chałaśkiewicz.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Zdecydowanymi faworytami do gry w wielkim finale, który jest zaplanowany na 4 lipca są Bayern i Bayer. Eurosport 1 pokaże na żywo mecz finałowy, a widzowie ponownie będą mogli usłyszeć duet Borek – Chałaśkiewicz.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *