Polsat Boxing Night bez dodatkowych opłat z dekoderem DVB-T Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat przygotował atrakcyjną promocję dla użytkowników dekoderów do odbioru Naziemnej Telewizji Cyfrowej T-HD 1000 i T-HD 200, którzy będą mogli bez dodatkowych opłat uzyskać dostęp do gali Polsat Boxing Night zaplanowanej na 23 lutego w trójmiejskiej Ergo Arenie. Po 13 latach oczekiwania po raz pierwszy na ringu spotkają się Andrzej Gołota i Przemysław Saleta – legendarni polscy bokserzy, którzy stoczą ze sobą 10-rundowy pojedynek.

Gala Polsat Boxing Night w usłudze PPV będzie dostępna bez dodatkowych opłat dla osób, które zdecydują się na zakup dekodera T-HD 1000 w specjalnej ofercie za 49 zł (cena za dekoder) wraz z umową na pakiet dodatkowych kanałów kodowanych – Pakiet Ekstra – za 14,90 zł miesięcznie. Klient ma możliwość wyboru umowy na 29 lub 12 miesięcy. W pierwszym przypadku oferta przewiduje 9 miesięcy Pakietu Ekstra w prezencie, w drugim – 4 miesiące zwolnienia z opłat.

Promocja dotyczy także dotychczasowych abonentów posiadających umowę na Pakiet Ekstra oraz dekoder T-HD 1000 – warunkiem uzyskania dostępu do walki Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą jest dokonanie przedpłaty abonamentu na 3 miesiące. Natomiast klienci, którzy zakupili dekoder T-HD 1000 lub T-HD 200 bez umowy (prepaid), będą mogli zobaczyć galę boksu bez dodatkowych opłat po nabyciu doładowania zapewniającego dostęp do Pakietu Ekstra na minimum 3 miesiące.

Promocja obowiązuje do 21 lutego 2013 roku.

Organizowana przez Cyfrowy Polsat gala Polsat Boxing Night, to w sumie aż 9 pojedynków bokserskich. Przed walką wieczoru w trójmiejskiej Ergo Arenie zmierzą się także największe polskie nadzieje wagi ciężkiej: Damian Trzciński i Krzysztof Zimnoch.

Regulamin „Polsat Boxing Night” dla klientów TV Mobilna

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *