10 lutego br. oferta operatora największej polskiej platformy satelitarnej w Polsce, Cyfrowego Polsatu powiększyła się o kolejny kanał tematyczny – Polsat Doku HD. Stworzona przez Telewizję Polsat z myślą o pasjonatach świata stacja dostępna jest od pakietu Mini HD, na pozycjach 109 i 159. Nowy kanał można także oglądać na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Najnowsza propozycja Telewizji Polsat – Polsat Doku HD skierowana jest do widzów, których pasją jest otaczający nas świat – jego piękno, sekrety, problemy, tajemnice, a także wszystko to, co niezwykłe, intrygujące, warte poznania, doświadczenia i odkrycia. Wśród porywających dokumentów znajdą się m.in. kontrowersyjne filmy poruszające niewygodne i odważne tematy, jak np. “Plac zabaw”, “Rozszyfrować ISIS”, “Przemytnicy”, ukazujące najbardziej aktualne problemy i konflikty świata współczesnego serie, jak “Żołnierze Allaha”, “Rosyjscy neonaziści”, “Święta wojna”, “Zbrodnie wojenne aliantów”, “Doktorzy śmierci – Mengele i inni”, programy, które ukażą piękne miejsca, zachwycające zjawiska oraz fascynujące zwierzęta – “Miasto niedźwiedzi polarnych”, “Mikropotwory”, “Katastrofy, które wstrząsnęły światem” oraz cykle, które ukażą rewolucyjne badania, technologie i eksperymenty naukowe – “Rok 2045. Jaki będzie świat?”, “Katastrofy na morzu: dlaczego statki toną?”.

Polsat Doku HD to dziesiąty kanał tematyczny, po skierowanym do całej rodziny Super Polsacie, filmowym AMC HD i sportowym Eleven Extra HD, który w ostatnim czasie dołączył do składającej się z ponad 175 propozycji oferty platformy. Stacja dostępna jest również w zawierającym ponad 90 kanałów telewizyjnych na żywo serwisie Cyfrowy Polsat GO, a wraz z nim, dzięki usłudze ON THE GO, na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android i iOS.

Źródło: Cyfrowy Polsat