Polsat ujawnił skład XII edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

10 gorących nazwisk podjęło się wyzwania, które wymaga niemałej odwagi! Pochodzą z różnych kręgów, mają na swoich kontach różne doświadczenia. Już wkrótce sala treningowa stanie się ich drugim domem. To tam w pocie czoła będą uczyć się skomplikowanych układów choreograficznych. A wszystko po to, aby zaprezentować swoje umiejętności w XII edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Poznajmy pełny skład gwiazdorskiego show Polsatu!

Sprawdź godziny emisji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w PROGRAMIE TV

Właśnie została ujawniona ostatnia uczestniczka XII edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Iza Małysz, żona słynnego skoczka narciarskiego, wielokrotnego mistrza świata, Adama Małysza, dołączyła do zaszczytnego grona, którego taneczne zmagania będziemy śledzić z zapartym tchem już jesienią w poniedziałkowe wieczory! Magister prawa i administracji z wykształcenia, businesswoman, menedżerka sportu w jednej osobie. Niezwykle silna i zdeterminowana mieszkanka Wisły, gdzie opiekuje się bogatą galerią trofeów męża i realizuje swoje pasje.

Śliczna i zaledwie 19-letnia influencerka Oliwia Bieniuk to córka aktorki Anny Przybylskiej oraz piłkarza Jarosława Bieniuka. Jej marzeniem jest pójście w ślady mamy – chciałaby zostać aktorką. Do tej pory można ją było zobaczyć w kilku reklamach, choć propozycji zawodowych otrzymała znacznie więcej! Aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, publikując zdjęcia przedstawiające własne stylizacje.

Kinga Sawczuk, znana jako Kompleksiara, to gwiazda internetu. Promuje tam ideę walki z niską samooceną, radzi, jak pokochać i zaakceptować siebie czy pozbyć się kompleksów. W oparciu o swoje doświadczenia napisała poradnik pt. „Kinga Sawczuk. Jak zaistnieć w necie i być sobą?”. Praca z kamerami nie stanowi dla niej żadnego problemu – ma za sobą pierwsze kroki na planie filmowym. W 2019 roku zadebiutowała na ekranie w „#Jestem M.Misfit”.

Magdalena „Kajra” Kajrowicz-Zapała razem z mężem Sławomirem przebojem wkradli się na polskie salony. Ich piosenki „Miłość w Zakopanem” czy „Weselnego pytona” znają chyba wszyscy Polacy! Z wykształcenia popularna piosenkarka jest aktorką. Ukończyła krakowską szkołę aktorską. Jeszcze na studiach wystąpiła w filmie Agnieszki Holland! Na swoim koncie ma nawet występ w kilku produkcjach bollywoodzkich.

Bizneswoman i fotografka w jednej osobie. Sylwia Bomba to kolejna gwiazda prężnie działająca w cyberświecie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 760 tys. osób. Influencerka porusza na nim tematy związane z parentingiem i dietetyką. Stanowi inspirację dla innych kobiet. W ostatnich latach przeszła imponującą metamorfozę. Po tym jak odkryła, że choruje na insulinooporność, z pomocą lekarzy, diety oraz aktywności fizycznej schudła 30 kilogramów.

Jeden z najwybitniejszych himalaistów świata, pierwszy zimowy zdobywca Makalu i Gasherbruma II, członek dwóch polskich wypraw zimowych na K2, instruktor wspinaczki, mistrz sportu klasy międzynarodowej, a do tego były żołnierz armii Kazachstanu, z wykształcenia aktor. Dla Denisa Urubko adrenalina i balansowanie na krawędzi to codzienność. Jego żywiołem są góry. Wspina się na nie od 17. roku życia. Wsławił się swoimi spektakularnymi wyczynami – jako ósmy wspinacz na świecie zdobył Koronę Himalajów i Karakorum bez wspomagania się tlenem, jest również pierwszym zimowym zdobywcą Makalu i Gaszerbrumu II.

Lider i założyciel grupy Weekend. Parafrazując słowa przeboju, który stworzył – tym razem to on zatańczy dla nas! Radek Liszewski od dziecka interesował się muzyką. Szczególną miłością darzył perkusję. W szkole średniej założył pierwszy zespół rockowy. Pod koniec lat 90-tych zainteresował się muzyką disco polo, by w 1997 roku stworzyć zespół Weekend. 2012 rok to ogromny sukces piosenki „Ona tańczy dla mnie” i kilkadziesiąt milionów wyświetleń na YouTube’ie!

Cieszący się niesłabnącym powodzeniem, zwłaszcza wśród żeńskiej publiczności, aktor telewizyjny i filmowy Piotr Mróz. Największą popularność przyniosła mu rola w paradokumentalnym serialu Polsatu „Gliniarze”. Wciela się tam w postać starszego aspiranta Kuby Roguza. Piotr lubi aktywny tryb życia. Pływa kajakiem, motorówką, chodzi po górach, jeździ motocyklem oraz chętnie spaceruje z wykrywaczem metali.

67-letni wysportowany Fit Old Boy, czyli Wojciech Węcławowicz, budzi podziw i szacunek nie tylko seniorów. Jego spektakularna metamorfoza stała się przyczynkiem do olbrzymiej popularności. Wraz z synem Tomaszem – jego aktualnym trenerem – prowadzą konto na Instagramie i kanał na YouTube’ie. Promują na nich zdrowy tryb życia i starają się zaszczepić w ludziach bakcyla aktywności fizycznej. Choć ze sportem związany był od zawsze, emerytura przyniosła zwolnienie tempa życia, a wraz z tym osłabienie kondycji. Zbilansowana dieta i trening ogólnorozwojowy w pół roku dały zaskakujące efekty.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Kolejnym sportowcem, który wystąpi w XII edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, jest Łukasz „Juras” Jurkowski, pierwszy mistrz federacji i jeden z prekursorów MMA w Polsce. Od kilkunastu lat pracuje jako komentator sportowy, jest gospodarzem magazynu „Koloseum” w Polsacie Sport oraz spikerem Legii Warszawa, której kibicuje od dziecka. Od 2019 roku wraz z Jerzym Mielewskim współprowadzi program „Ninja Warrior Polska” na antenie Polsatu.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *