Polsat wprowadza sprzedaż w abonamencie zezwoleń na publiczne odtwarzanie sportu

Oferta sprzedaży zezwoleń w abonamencie to nowy sposób dystrybucji zezwoleń na publiczne odtwarzanie wydarzeń sportowych, do których Grupa Polsat posiada prawa. W jego ramach nabywcy będą mogli skorzystać z szerokiej oferty sportowej w ramach dostępnych Pakietów. Zakup praw na publiczne odtwarzanie, w zależności od wybranego Pakietu, pozwala na odtwarzanie wydarzeń sportowych transmitowanych w kanałach sportowych Polsatu, rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA w kanałach sportowych premium – Polsat Sport Premium 1 i 2 i serwisach telewizyjnych oraz kanałów ELEVEN SPORTS.

Sprawdź ofertę sportowych kanałów w PROGRAMIE TV

Oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych publicznym odtwarzaniem najlepszych i najciekawszych wydarzeń i imprez sportowych, w tym przede wszystkim do punktów gastronomicznych, barów, klubów, restauracji oraz hoteli i pensjonatów czy klubów fitness.

Telewizja Polsat przygotowała kompleksową i różnorodną ofertę dla potencjalnych kontrahentów, z której każdy będzie mógł wybrać pakiet najlepiej dopasowany do własnych potrzeb. Oferta Polsatu to cztery różne pakiety, w tym jeden zawierający całą ofertę sportową Grupy Polsat.
Klient może wybrać jeden z dostępnych pakietów:
Pakiet Polsat Sport
Pakiet Polsat Sport Premium
Pakiet ELEVEN SPORTS
Pakiet Mega Sport.

1) Pakiet Polsat Sport
Pakiet Polsat Sport to możliwość publicznego odtwarzania kanałów Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD i Polsat Sport Fight HD, które oferują m.in:
– rozgrywki piłki nożnej, w tym Ligę Narodów UEFA, Puchar Polski, Fortuna I Ligę czy Ligę holenderską – Eredivisie
– sporty motorowe, w tym NICE I Ligę Żużlową, Finał Złotego Kasku, Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych, a do tego Motocyklowe Mistrzostwa Świata czyli Moto GP.
– koszykarską Energa Basket Ligę, Puchar Polski oraz Euroligę

2) Pakiet Polsat Sport Premium
Pakiet Polsat Sport Premium oferuje zakup publicznego odtwarzania kanałów:
– Polsat Sport Premium 1
– Polsat Sport Premium 2
– oraz czterech kanałów serwisowych PPV,
które prezentują:
– wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz mecze Ligi Europy UEFA
– transmisje meczów w Super HD z bogatym studiem i najlepszym komentarzem dziennikarzy Polsatu Sport
– wszystko to realizowane z super nowoczesnego studia sportowego Telewizji Polsat o powierzchni 700 m kw ze ścianą wizyjną w rozdzielczości 4x4K i oprawą wizualną w rozszerzonej rzeczywistości (AR) i modelach 3D.

3) Pakiet ELEVEN SPORTS
Pakiet ELEVEN SPORTS to oferta skierowana do kibiców, którzy za pośrednictwem kanałów sportowych:
– Eleven Sport 1 HD
– Eleven Sport 2 HD
– Eleven Sport 3 HD
mogą oglądać m.in. rozgrywki klubowe najsilniejszych i najciekawszych lig na świecie hiszpańskiej LaLigi Santander, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A TIM i piłkarskiego Pucharu Anglii The Emirates FA Cup.
– zawsze na żywo wyścigi Formuły 1™

4) Pakiet Mega Sport
Pakiet Mega Sport, zawierający wszystkie trzy Pakiety oraz gale KSW do końca roku. Tylko do końca października Pakiet Mega Sport już od 300 zł netto!

Oferta współpracy zawiera udzielenie zezwolenia na publiczne odtwarzanie wybranego pakietu oraz odbiór sygnału, dzięki zakupionym lub wynajętym od sprzedającego licencje urządzeniom.

Zainteresowani mogą zapoznać się ze szczegółami oferty oraz zakupić zezwolenie na publiczne odtwarzanie na stronie www.publiczneodtwarzanie.pl.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *