Polsat zapowiada 5. odcinek „Hotelu 52” oraz „Przyjaciółek”

Natalia (Laura Samojłowicz), Artur (Krzysztof Kwiatkowski) i Kajtek (Gabriel Piotrowski) razem pod jednym dachem! Taka sytuacja z reguły staje się zarzewiem spięć i konfliktów. Natalia pomaga Kajtkowi, a Artur ma dosyć znoszenia obecności nieproszonego gościa. Ich związek przeżywał wiele wzlotów i upadków. Czy kolejny raz wystawi na próbę związek głównych bohaterów?

Artur (Krzysztof Kwiatkowski) spieszy się na samolot do Gdańska. Leci do Trójmiasta w sprawach służbowych. Tuż obok Kajtek (Gabriel Piotrowski) robi codzienną porcję pompek. Zagaduje Górskiego, ten jednak nie jest skory do rozmów. Artura denerwuje obecność nieproszonego gościa. Nie podoba mu się także swobodne podejście Kajtka do życia. – Nie chce mu się ani studiować, ani pracować – mówi Krzysztof Kwiatkowski. – Zupełnie inaczej niż mój bohater. Na odchodnym Artur ścina się z Natalią (Laura Samojłowicz). Stawia ją pod murem – Kajtek ma się wyprowadzić do jego powrotu. Lipskiej zależy na dobrych stosunkach z Arturem, ale też żal jej Kajtka. Chłopak żyje z dnia na dzień, bez większych zobowiązań. Czy Natalia poprosi chłopaka o znalezienie nowego noclegu?

Po wyjeździe Artura Kajtek przejmuje inicjatywę – czeka na Natalię przed jej samochodem. Lipska jest wykończona całodziennym chodzeniem po urzędach i Kajtek zabiera ją do znajomych na próbę tańca. Pokazuje Natalii kroki, zaprasza do wspólnej zabawy. Lipska zapomina o dniu pełnym zmartwień. Na tym się jednak nie zakończy… Artur , który wcześniej wróci z wyjazdu służbowego, zastanie w domu szalejącą imprezę. Natalia zaprosiła do mieszkania znajomych Kajtka. Artur będzie wściekły. Zmęczony ciężkim dniem marzył o spokojnym wieczorze w towarzystwie Natalii.

Emisja 5. odcinka 6. serii „Hotelu 52” 4 października o godzinie 21:00 na antenie Telewizji POLSAT.

„PRZYJACIÓŁKI”: Katarzyna Galica odbije faceta Liszowskiej? – 5 odcinek

Oliwia (Katarzyna Galica), koleżanka dziewczyn z liceum, pojawi się wspólnym jogging z przyjaciółkami. Dziewczyna okaże się wytrawną biegaczką. Pomimo tego podczas rozciągania dozna kontuzji pleców. Na szczęście w pobliżu będzie Michał (Marcin Rogacewicz) – facet Patrycji (Joanna Liszowska), rehabilitant i masażysta. Użyje swoich technik i pomoże Oliwii wrócić do siebie. Jak na to zareaguje Patrycja? Co na to dziewczyny?

Dziewczyny nie będą zachwycone obecnością Oliwii, będą miały pretensje do Patrycji, że zaprosiła Oliwię nie uprzedzając ich wcześniej. Mimo, że Oliwia okaże się wytrawnym biegaczem pod koniec joggingu dozna drobnej kontuzji. Na szczęście w pobliżu będzie Michał (Marcin Rogacewicz) – z zawodu masażysta i rehabilitant, który szybko pomoże dziewczynie pokonać ból pleców. Zaproponuje nawet, że tylko profesjonalny masaż może całkowicie zniwelować te dolegliwości. Pomimo ogromnej zazdrości Patrycji, Michał umówi się z Oliwią późnym popołudniem na masaż… W końcu jest rehabilitantem i to część jego pracy. Czy Patrycja powinna zacząć się martwić? Dziewczyny twierdzą, że tak, bo Oliwia to istna harpia i może to się źle skończyć dla ich związku!

Oglądaj 5 odcinek „Przyjaciółek” już w czwartek o godzinie 22:00 w Polsacie.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *