Polsat zapowiada drugi odcinek „Przyjaciółek” i „Hotelu 52” oraz chwali się oglądalnością MegaHitu

Rocznice ślubu to wyjątkowe chwile w życiu każdego małżeństwa. Warto je uczcić w gronie zaufanych osób i hucznie podsumować kawał wspólnego życia. Tak samo uważa Anka (Magdalena Stużyńska), dlatego razem z Pawłem (Bartek Kasprzykowski) w drugim odcinku „Przyjaciółek” zorganizują imprezę z okazji piętnastej rocznicy ślubu. Niestety nie wszystko pójdzie tak idealnie jak powinno…

Jubilaci zaproszą oczywiście przyjaciółki Anki – Ingę (Małgorzata Socha), Patrycję (Joanna Liszowska) oraz Zuzę (Anita Sokołowska). Nie zabraknie także kilku najbliższych znajomych rodziny. Inga (Małgorzata Socha), która do tej pory nie widywała się z dziewczynami, ponieważ mieszkała w Stanach z mężem, będzie miała wreszcie okazję poznać facetów swoich koleżanek. Jednak zanim do tego dojdzie Inga wybierze się na wystawę w ramach „wychodzenia do ludzi” po tym jak mąż ją zostawił dla młodszej Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Tam Inga nie będzie mogła opędzić się od adoratorów… Jednym z nich okaże się właśnie mąż Anki – Paweł, który na wystawie postanowił poszukać prezentu z okazji rocznicy. Niczego nie świadoma Inga da mu swój numer telefonu. Czy umówią się na randkę? Czy dojdzie do czegoś poważniejszego? I co w obliczu tych zdarzeń zajdzie na imprezie u Strzeleckich? Emisja 2. odcinka „Przyjaciółek” już w najbliższy czwartek o godzinie 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zaręczyny, trudna przeszłość i zemsta braci w „Hotelu 52”

W drugim odcinku serialu „Hotel 52”, który zostanie wyemitowany 13 września o godzinie 21″00, Sara odprawia z kwitkiem kolejnego absztyfikanta, Artur planuje wspólną przyszłość z Natalią, Beata konfrontuje się z Andrzejem.

W Hotelu 52 odbywa się konferencja prasowa przed walką bokserską – na ringu spotkają się Adam Kulig (Michał Sękiewicz) i Rafał Małek (Konrad Darocha). Kulig cierpi na kontuzję barku. Przy aprobacie trenera nie wycofuje się z walki – położenie na deski Małka poprawi jego statystyki oraz zakwalifikuje go do walk w Las Vegas. Mina zrzednie Adamowi, gdy dowie się, że jego brat (Paweł Ferens), z którym jest w konflikcie, trenuje jego przeciwnika. Zapowiada się starcie – na śmierć i życie… Robert (Jakub Wieczorek) gratuluje Marcie (Magdalena Lamparska). Zdziwiony Kuba (Paweł Tomaszewski) przysłuchuje się rozmowie i powoli dochodzi do niego, że gratulacje dotyczą… zaręczyn. Boy hotelowy jest lekko wstrząśnięty – przecież niczego jeszcze Marcie nie obiecywał ani nie prosił o rękę! Sarę (Klaudia Halejcio) odwiedza kolejny absztyfikant z naręczem kwiatów. Na dziewczynie nie robi to jednak większego wrażenia. Czyżby była przyzwyczajona do tego typu adoracji?Igor (Kamil Kula) wciąż nie daje znaków życia. Iwona (Magda Cielecka) staje się coraz bardziej zdenerwowana. Martwi się, że mogło wydarzyć się coś niepokojącego. Artur (Krzysztof Kwiatkowski) spotyka się z Andrzejem (Marek Bukowski). Potrzebuje pomocy Wysockiego w znalezieniu większego mieszkania. Górskiemu marzy się domek poza Warszawą, w którym znalazłoby się sporo miejsca na niego, Natalii (Laura Samojłowicz) i… dzieci!Między Beatą (Ada Fijał) a Andrzejem dochodzi do konfrontacji. Beata wyrzuca Wysockiemu, że przez niego przeszła piekło. Wypomina mu, jak została sama z długami, gdy Andrzej siedział w więzieniu. Były mąż nie będzie dłużny, polegnie jednak pod gradem kolejnych zarzutów. Beata jako jedyna trwała przy nim, gdy wszyscy jego znajomi odwrócili się od niego.

Emisja 2. odcinka szóstej serii „Hotelu 52” 13 września o godzinie 21:00 na antenie Telewizji POLSAT.

Sukces MegaHitu „Niezniszczalni”

Premierowa emisja, 10 września, przeboju kinowego „Niezniszczalni” w reżyserii Sylvestra Stallone’a osiągnęła najlepszy wynik w tym roku wśród MegaHitów Telewizji POLSAT.

Niezniszczalni bohaterowie kina akcji cieszyli się ogromnym powodzeniem wśród widzów Telewizji POLSAT. Produkcja Sylvestra Stallone zgromadziła przed telewizorami prawie 3,5 milionową widownię, osiągając 31,6% udziałów w grupie A16-49 i 23,3% udziałów w grupie A4.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *