Polsat zdradził, co wydarzy się w czasie Sylwestrowej Mocy Przebojów 2023

Scena Sylwestrowej Mocy Przebojów 2023 rozbłyśnie tysiącem świateł, a z głośników popłynie muzyka, której będzie towarzyszyć scenografia. W świat wielkich hitów i energetycznych rytmów nocy sylwestrowej w tym roku zabiorą widzów muzyczne gwiazdy. Wystąpią między innymi: Doda, Dawid Kwiatkowski, Smolasty, Lady Pank, Enej, Tribbs, Kayah & Bum Bum Orkestar i Fiśbanda, a także Golec uOrkiestra, Skolim, Majka Jeżowska i Marcin Miller Boys. Nastrój w ten jedyny wieczór w roku zapewni gwiazda światowego formatu Matteo Bocelli.

Sprawdź godziny transmisji Sylwestrowej Mocy Przebojów w PROGRAMIE TV

Na Sylwestrową Moc Przebojów „pod chmurką” na Śląsku czekają co roku miliony widzów, a kolejna odsłona imprezy w otoczeniu przyrody i migoczących świateł Parku Śląskiego i tym razem zapowiada się szampańsko. Wszystko to za sprawą wyśmienitych artystów oraz doskonale dobranego repertuaru, który przypadnie do gustu zarówno starszej, jak i młodszej części publiczności.

Wśród artystów, którzy uczynią tę noc wyjątkową znajdą się ikony polskiej sceny rozrywkowej takie jak: idol młodzieży, Dawid Kwiatkowski, królowa polskiej sceny Doda, której ostatnia trasa koncertowa „Aquaria Tour” okazała się olbrzymim sukcesem, charyzmatyczny Smolasty, a także pochodzący ze Śląska zespół Feel, który skutecznie rozkręci każdą imprezę. Na scenie zagości również niepokorna Kayah, od lat związany z Polsatem zespół Enej, czy gwiazdy polskiego rocka ze swoimi kultowymi utworami, m.in zespół „Lady Pank”. Ponadto, wystąpią wokaliści młodego pokolenia tacy jak król You Tube’a, Konrad „Skolim” Skolimowski i Tribbs. Będziemy podziwiać również zwycięzcę ostatniej 19. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Kubę Szmajkowskiego i jego poprzednika z 18. edycji najlepszego muzycznego show, Oskara Cymsa, którego utwór pt. „Niech mówią” zdobył tytuł Przeboju Lata Radia Zet i Polsatu. Na scenie zagości także fenomenalny Matteo Bocelli – syn słynnego tenora światowej sławy – Andrea Bocellego. Temu młodemu artyście muzyka towarzyszy od najmłodszych lat. Matteo ma już na swoim koncie debiutancki album i utwór napisany przez samego Eda Sheerana i jego brata Matthew Sheerana. Dzięki swojemu niezaprzeczalnemu talentowi jest jednym z najchętniej zapraszanych artystów w Stanach Zjednoczonych i Europie, a w tym roku uświetni Sylwestra na Śląsku.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Początek Sylwestrowej Mocy Przebojów o godzinie 20:00 w Polsacie.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *