Polska premiera „Orphan Black: Echa” na kanale SCI FI

Kanał SCI FI oficjalnie zapowiada premierę „Orphan Black: Echa”, długo wyczekiwanego przez polskich widzów nowego serialu osadzonego w popularnym uniwersum „Orphan Black”. W główną rolę wcieli się Krysten Ritter („Jessica Jones”, „Breaking Bad”), która jest jednocześnie producentką wykonawczą.

Sprawdź godziny emisji serialu „Orphan Black: Echa” w PROGRAMIE TV

Dylematy moralne dotyczące tworzenia ludzkiego życia wbrew siłom natury to motyw, który już od czasów „Frankensteina” regularnie przewija się w historiach science-fiction. Ten biopunkowy serial kontynuuje tę fascynującą tradycję. W środku XXI wieku, gdy niespodziewany zbieg wypadków ujawnia, jak bardzo jej życie jest w tajemniczy sposób związane z życiem innych ludzi, młoda kobieta imieniem Lucy (Krysten Ritter) postanawia rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia. Szybko przekonuje się jednak, że jej poszukiwania wiodą w fizycznie – i psychologicznie – niebezpieczne rejony; do świata, gdzie nauka, miłość i zdrada wchodzą w brutalny konflikt.

W głównej obsadzie, poza Ritter, znaleźli się również Avan Jogia („Resident Evil: Witajcie w Raccoon City”), Keeley Hawes („Bodyguard”), Amanda Fix, James Hiroyuki Liao („Skazany na śmierć”) oraz Rya Kihlstedt („Obi-Wan Kenobi”).

Osadzony w niedalekiej przyszłości serial „Orphan Black: Echa”, będący spin-offem popularnej produkcji z Tatianą Maslany w roli głównej, porusza tematy związane z naukową manipulacją i niejednoznacznością ludzkiej egzystencji. Akcja koncentruje się na grupie kobiet których losy, podobnie jak Lucy, mieszają się wzajemnie ze sobą. Bohaterki, zdeterminowane, aby poznać prawdę, wyruszają w ekscytującą podróż, aby odkryć tajemnicę swoich tożsamości.

Za produkcję i dystrybucję „Orphan Black: Echa” na całym świecie odpowiada Boat Rocker, firma stojąca za oryginalnym „Orphan Black”. Seria składa się z 10 odcinków. Pomysłodawczynią, twórczynią, scenarzystką i producentką wykonawczą jest Anna Fishko („Układanka”, „The Society”, „Fear the Walking Dead”). Reżyserem i producentem wykonawczym jest również John Fawcett, współtwórca oryginału, który stanął za kamerą łącznie 17 odcinków na przestrzeni wszystkich pięciu sezonów. Pozostałymi producentami jest również ekipa producencka odpowiadająca za oryginalny serial dla Boat Rocker Media, czyli David Fortier, Ivan Schneeberg, Nick Nantell, Kerry Appleyard i Katie O’Connel Marsh.

Międzynarodowa marka „Orphan Black” należy do portfolio Boat Rocker Media, który jest również wyłącznym właścicielem i dystrybutorem treści konsumenckich związanych z franczyzą.

Sprawdź ofertę kanału SCI FI w PROGRAMIE TV

Polska premiera „Orphan Black: Echa” odbędzie się już 20 marca o 22:00 na kanale SCI FI. Nowe odcinki emitowane będą co środę o tej samej porze.

Źródło: NBCUniversal International Networks & Direct-to-Consumer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *