Polski motosport rusza w Motowizji

Od piątku 3 lipca rusza sezon wyścigowy w Polsce. O zwycięstwa rywalizować będą zawodnicy Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Driftingowych Mistrzostw Polski oraz Kartingowych Mistrzostw Polski. Jako patron medialny Motowizja pokaże relacje z wszystkich pierwszych rund tych serii.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

W tym roku kierowcy Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski zaliczą cztery weekendy wyścigowe – wszystkie na Torze Poznań. WSMP zainauguruje także sezon, ponieważ pierwszy wyścig odbędzie się już w piątek. Relacja z pierwszych dwóch rund w poniedziałek, 13 lipca o godzinie 21:00.

Najlepsi polscy kartingowcy rywalizujący o tytuły mistrzów Polski wystartują w aż trzech rundach. Pierwsza z nich odbędzie się na Autodromie Słomczyn, a pozostałe na Kartodromie Bydgoszcz oraz kartingowej pętli Toru Poznań. Podsumowanie zawodów na torze pod Warszawą będzie można zobaczyć w magazynie „Karting Raport” w poniedziałek, 20 lipca o godzinie 20:00.

Driftingowe Mistrzostwa Polski rozpoczną się na kultowym Autodromie Bemowo. Kalendarz DMP jest też najliczniejszym spośród wszystkich serii samochodowych, ponieważ liczy aż sześć weekendów. Topowi polscy drifterzy odwiedzą Tor Kielce, Motopark Toruń, czeski Autodrom Sosnova, oraz dwukrotnie Autodrom Słomczyn w ramach II i VI rundy.

Po wielu miesiącach oczekiwania wreszcie rusza polski motorsport. Co prawda na torach nie będzie jeszcze kibiców, ale głęboko wierzę, że relacje na naszym kanale wynagrodzą im to, że nie mogą pojawić się na miejscu. Z każdym tygodniem będzie się działo coraz więcej. Sam nie mogę już się doczekać transmisji na żywo z 2. Ligi Żużlowej. Są to świetne wiadomości dla wszystkich polskich kibiców. – komentuje Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *