Polskie Radio 24 świętuje 5. urodziny

W niedzielę, 20 grudnia 2015 roku, Polskie Radio 24 – pierwsza stacja informacyjno-publicystyczna Polskiego Radia obchodzi pięciolecie swojego istnienia. Przez cały dzień na antenie pojawiać się będą informacje dotyczące urodzin, dziennikarze przypomną antenowe wpadki, zabawne anegdoty i ciekawostki z życia radiowego, a o godzinie 11:15 zaproszą na specjalną jubileuszową audycję.

W jubileuszowej audycji dziennikarze stacji opowiedzą o tym, jak tworzyli programy, o początkach pracy redakcyjnej, a także o swoich pasjach i pomysłach realizowanych na antenie. Szefowie PR24 przybliżą plany na przyszłość.

Program Polskiego Radia 24 to każdego dnia 18 godzin realizowanych na żywo, na który składają się najaktualniejsze informacje i bieżąca publicystyka. To także transmisje najważniejszych wydarzeń i komentarze ekspertów. Każdego dnia przez najnowocześniejsze studio PR24 przewija się kilkudziesięciu gości. Dziennikarze trzymają rękę na pulsie wydarzeń, są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego.

Dziennikarze Polskiego Radia 24 tworzą jeden z najmłodszych zespołów w Polskim Radiu. Na program składają się serwisy informacyjne, specjalistyczne serwisy ekonomiczne, kulturalne i sportowe. To także debaty, komentarze ekspertów i audycje autorskie. Stale współpracują z nią m.in. Magdalena Rigamonti, Łukasz Warzecha i Tomasz Zimoch.

Polskie Radio 24 to jedyny w polskiej radiofonii kanał informacyjno-publicystyczny emitowany w ramach Naziemnego Radia Cyfrowego (T-DAB+) oraz w Internecie i przez aplikacje na urządzenia mobilne.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *