Polskie Radio głównym patronem medialnym Air Show Radom 2023

Tylko w Polskim Radiu, pełna transmisja wideo z Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show Radom 2023. Polskie Radio to główny patron medialny tego wydarzenia. Transmisję będzie można oglądać na specjalnej stronie internetowej airshow.polskieradio.pl oraz w mediach społecznościowych publicznego nadawcy. Dziennikarze Jedynki, radiowej Trójki oraz Czwórki zaplanowali plenerowe audycje specjalne, relacje, rozmowy z pilotami, żołnierzami oraz uczestnikami wydarzenia. Szczegóły na stronie oraz w mediach społecznościowych Polskiego Radia.

Relacje reporterskie oraz specjalne audycje tematyczne będzie można usłyszeć na antenach – Programu 1 Polskiego Radia, Trójki oraz Czwórki. Nie zabraknie także bieżących informacji związanych z pokazami, rozmów z organizatorami, żołnierzami oraz pilotami. Wyczyny najlepszych pilotów z Polski i zagranicy będzie można obejrzeć podczas transmisji na specjalnej stronie internetowej airshow.polskieradio.pl., a także w mediach społecznościowych publicznego nadawcy. Streaming wideo w formie dynamicznej wielokamerowej transmisji na żywo, z pewnością odda klimat imprezy. Oprócz relacji, po zakończeniu pokazów, będzie można zobaczyć ich poszczególne fragmenty.

O wydarzeniu w Programie 1 Polskiego Radia będzie można usłyszeć w sobotę, 26 sierpnia w audycjach: „Wolna sobota” (godz. 6.00-9.00), „W samo południe” (godz. 12.00-12.30), „Muzyczna Jedynka” (godz. 14.00-15.00), „Jeden na godzinę” (godz. 15.00-16.00), a także w „Lecie z Radiem Extra” (godz. 16.00-18.00) i audycji specjalnej o godz. 19.30. Z kolei w niedzielę bieżące informacje i relacje z Radomia pojawią się w audycjach „Lato z Radiem” (godz. 10.00-12.00) oraz w „Muzycznej Jedynce”(godz. 14.00-15.00).

Relacje z Air Show Radom 2023 również na antenie radiowej Trójki. W sobotę, 26 sierpnia w audycji „Trzymaj z Trójką” o godz. 16.00 oraz w niedzielę (godz. 14.00-16.00) w „Spotkaniach Trzeciego Stopnia”. Relacje z wydarzenia pojawiać się będą także w innych audycjach Programu III.

Z kolei radiowa Czwórka zaprasza na specjalną audycję plenerową „Czwórka na Air Show 2023” w sobotę, 26 sierpnia (godz. 12.00-14.00), podczas której będzie można usłyszeć rozmowy na temat lotniczych pokazów akrobatycznych (m.in. Marka Choima, Artura Kielana, Łukasza Czepieli i formacji Orlen „Żelazny”), samolotów prezentowanych podczas Air Show – w tym polskiego FA-50 i śmigłowców wojskowych. O wydarzeniu także w niedzielę w paśmie „Czarno na żółtym”.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *