„Pora na przygodę: Odległe krainy” w grudniu na Cartoon Network

Doceniona Emmy i nagrodą Peabody’ego „Pora na przygodę!” wróci na Cartoon Network w specjalnej serii „Pora na przygodę: Odległe krainy”. Już 12 grudnia emisja pierwszego z czterech epizodów, którego głównym bohaterem jest BMO. Tym razem ten niezwykły robot wybiera się w samodzielną podróż, podczas której pozna nowe krainy i niezwykłe postaci.

Bohaterem pierwszego odcinka „Pora na przygodę: Odległe krainy” jest robot, który przypomina konsolę do gier! Widzowie zobaczą BMO w drodze na Marsa, kiedy zostanie wessany do tunelu czasoprzestrzennego i rozbije się w nieznanej, dalekiej krainie… Zastaje w niej chaos i odkrywa, że mieszkańcy są podzieleni z powodu licznych konfliktów. Robot postanawia zaprowadzić spokój w tej części galaktyki.

Pewnego dnia poznaje niezwykłą dziewczynkę Y5. Nie tylko świat tej nieśmiałej bohaterki jest wstrząśnięty pojawieniem się BMO. Również ona sama zmienia się pod wpływem przybysza, który pokazuje jej, że warto nie tylko uważnie obserwować rzeczywistość, ale również aktywnie na nią wpływać. Jednak robot nie spodziewa się tego, że rodzina Y5 ma wobec niego niecny plan – całkowity demontaż! Nowi kumple podejmą próbę rozwiązania problemów tej krainy!

Odcinek z BMO jest początkiem wyjątkowej serii. W „Pora na przygodę: Odległe krainy” widzowie zobaczą jeszcze, jak Marcelina i Królewna Balonowa odwiedzą szklane królestwo, w którym przebudził się złowieszczy smok, Miętówkowy Ochmistrz postanowi wrócić do nauki magii, a Finn i Jake po raz kolejny wybiorą się w superpodróż.

Stworzona przez Pendletona Warda i Adama Muto seria „Pora na przygodę” była wielokrotnie nagradzana i wypromowała utalentowanych twórców, którzy reżyserowali takie seriale jak „Steven Universe”, „Za bramą ogrodu” i „Clarence”. Seria „Pora na przygodę: Odległe krainy” została wyprodukowana przez Cartoon Network Studios.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera pierwszego specjalnego odcinka z serii „Pora na przygodę: Odległe krainy” w sobotę 12 grudnia o 13:30 na antenie Cartoon Network. Powtórka w niedzielę 20 grudnia o 13:30.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *