Poranek TVP INFO od poniedziałku w odświeżonej formule

W najbliższy poniedziałek, 7 stycznia br. widzowie zobaczą Poranek TVP INFO w nowej odsłonie. Zmiany będą dotyczyły wyglądu newsroomu, oprawy graficznej, prowadzących i reporterów.

Poranek TVP INFO będzie miał nowego prowadzącego. Mariusz Pietrasik zastąpi na tym miejscu Adriana Klarenbacha, który od poniedziałku będzie gospodarzem INFO Dnia. Z kolei do grona stałych reporterów prowadzących relacje na żywo dołączą: Agata Dzikowska z Wrocławia, Michał Adamski z Bydgoszczy oraz Paweł Domański z Lublina.

Poranne wydania serwisu od godziny 05:55 do godziny 11:00 zmienią lokalizację. Do tej pory prowadzone były w głównym studio TVP INFO Od poniedziałku specjalnie zaprojektowane stanowisko pozwoli widzom przyjrzeć się z bliska codziennej pracy dziennikarzy stacji.

Zmianie ulegnie też grafika Serwisu informacyjnego. Zaprojektowane zostały nowe belki. W kolorze niebieskim pojawi się „dobra informacja”. Ten rodzaj belki będzie stosowany w przypadku pojawienia się newsa o szczególnym znaczeniu społecznym. Belka „pilna informacja” (w kolorze czerwonym) będzie w całości poświęcona ważnym wiadomościom z ostatniej chwili.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *