„Poranek z Polsatem Sport” od poniedziałku do piątku na antenach Polsatu

W czwartek 19 marca w Polsacie Sport News i Polsacie Sport wystartuje nowe pasmo informacyjno-edukacyjne. W programie oprócz przeglądu najświeższych informacji pojawią się też rozmowy i łączenia z gośćmi, a także porady oraz zalecenia dotyczące zdrowego stylu życia. Kanały sportowe Telewizji Polsat przypomną też najważniejsze wydarzenia sportowe ostatniego dwudziestolecia.

Sprawdź godziny transmisji audycji „Poranek z Polsatem Sport” w PROGRAMIE TV

Telewizja Polsat zwiększa rolę sportu w paśmie porannym. Oprócz sportowych serwisów informacyjnych stanowiących element „Nowego Dnia w Polsat News”, nadawca stawia na zupełnie nowy format zatytułowany „Poranek z Polsatem Sport”. Dwugodzinna audycja będzie emitowana w Polsacie Sport News od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 9:00 z równoległą transmisją w Polsacie Sport oraz w portalu PolsatSport.pl. „Poranek z Polsatem Sport” będzie też dostępny bez opłat w serwisie IPLA, który umożliwia oglądanie telewizji na smartfonach, tabletach, komputerach oraz w Smart TV. Polsat Sport News jest obecny na platformie Cyfrowy Polsat oraz ofercie czołowych sieci kablowych Polsce.

„Poranek z Polsatem Sport” to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania entuzjastów sportu, którzy często nie potrafią odnaleźć się w rzeczywistości zdominowanej przez koronawirusa. Zamknięte siłownie, boiska czy baseny oraz seryjnie odwoływane imprezy sportowe pozbawiły kibiców ukochanej formy rozrywki. Fani łakną sportowych emocji i szukają sposobów na spożytkowanie energii. Poranek z Polsatem Sport umożliwi im kontakt ze sportowcami oraz podpowie, co zrobić z nadmiarem wolnego czasu przy zachowaniu dobrego nastroju i zdrowia. Dzięki temu wspólnie przetrwamy ten trudny dla wszystkich czas – Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat

„Poranek z Polsatem Sport” tworzy specjalnie oddelegowany zespół redakcyjny, pracujący w nowym multimedialnym studiu telewizyjnym. Program podzielony będzie na bloki tematyczne uwzględniające najpopularniejsze dyscypliny sportu, takie jak piłka nożna, siatkówka czy MMA i pięściarstwo. Format stawia na dynamikę i różnorodność. Oprócz aktualizowanych na bieżąco serwisów informacyjnych jego istotną część stanowić będą rozmowy z zaproszonymi gośćmi oraz łączenia z ludźmi sportu i ekspertami w kraju, a także zagranicą. Ważnym elementem programu będą też porady dotyczące zdrowego stylu życia czy sposobów spędzania wolnego czasu. Najciekawsze fragmenty audycji będą dodatkowo udostępniane w portalu PolsatSport.pl, a powtórka całego pasma będzie emitowana w Polsacie Sport o godzinie 13:00.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Sport w PROGRAMIE TV

Kanały sportowe Polsatu rozpoczynają także cykl retransmisji najważniejszych wydarzeń sportowych ostatnich dwudziestu lat. W czwartek 19 marca telewizyjną premierę będzie miała gala KSW 52 z walką wieczoru Mamed Khalidov – Scott Askham. W kolejnych dniach kanały z rodziny Polsatu Sport wyemitują między innymi mecze wygranego przez Biało-Czerwonych siatkarskiego mundialu 2014, piłkarskie spotkania kwalifikacyjne do takich turniejów, jak EURO 2016, Mistrzostwa Świata 2018 czy EURO 2020 oraz archiwalne mecze Widzewa i Legii w Lidze Mistrzów UEFA.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *