Powrót „Włatców móch” w Czwórce

Kultowa animacja Czwórki „Włatcy móch” powraca na antenę! Nowe przygody bohaterów zobaczymy w Czwórce jesienią, a w czasie wakacji stacja przypomni wszystkie dotychczasowe sezony słynnej produkcji.

Sprawdź godziny emisji animacji „Włacy móch” w PROGRAMIE TV

Już od 7 lipca w każdą niedzielę od godz. 20:00 emitowane będą po dwa odcinki serialu. Dodatkowo w soboty od godz. 24:00 będzie można oglądać ich wersję reżyserską. Po wakacjach w niedzielnym paśmie o godz. 20:00 Czwórka emitować będzie premierowy sezon zatytułowany „Włatcy Móch: One”. Pierwsze dwa odcinki nowej serii obejrzymy 8 września.

Sprawdź ofertę kanału TV4 w PROGRAMIE TV

Serial „Włatcy móch” zadebiutował w 2006 roku na antenie Czwórki. Opowieść o paczce ośmiolatków okazała się prawdziwym hitem, z oglądalnością sięgającą nawet miliona widzów i rzeszą zagorzałych wielbicieli. Postaci z serialu, z uwielbianym przez fanów Czesiem na czele, stały się bohaterami popkultury i ulubieńcami Internetu, a ich dialogi i powiedzonka weszły do młodzieżowego języka i czołówki najpopularniejszych dzwonków telefonicznych. Ogromny sukces na polskim rynku sprawił, że serial został sprzedany do emisji w wielu krajach na całym świecie. Powstał także pełnometrażowy film kinowy „Włatcy móch. Ćmoki, czopki i mondzioły”, którego reżyserem i scenarzystą, podobnie jak telewizyjnej serii, jest Bartek Kędzierski, użyczający też głosu postaci Czesia.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *