Powstaje szósty sezon serialu „Blondynka”

Trwają zdjęcia do szóstego sezonu serialu TVP1 „Blondynka”. Losy sympatycznej weterynarz Sylwii Kobus widzowie zobaczą w grudniu na antenie Jedynki.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Nowa odsłona serialu jest kontynuacją opowieści o młodej lekarce weterynarii Sylwii Kobus i mieszkańcach Majaków. Ulubieni bohaterowie ponownie wprowadzą widzów w klimat urokliwych i sielskich podlaskich krajobrazów. Tytułowa „Blondynka”, w tej roli ponownie Natalia Rybicka, będzie walczyć o słuszne sprawy, stanie po stronie potrzebujących.

Szósta seria serialu zapowiada się wyjątkowo! Sylwia przejdzie przemianę. Czy stanie się pewną siebie kobietą, która wie, czego chce od życia? Jej związek z Dawidem (Grzegorz Małecki) stał się dojrzały, ale życie nie jest proste, przeszłość przypomina o sobie i zaczyna wkradać się w spokojną relację.

Dr Fus (Krzysztof Gosztyła) i Jasiunia (Izabela Dąbrowska) wracają szczęśliwie z wojaży po Australii, ale do Majaków zawita ponownie starosta Izabela Rychter (Ewa Kasprzyk) i jak zwykle namiesza w życiu doktora Fusa.

Manej (Tomasz Borkowski) i Majka (Marta Ścisłowicz) przeżyją najbardziej emocjonujący moment w swoim związku. Majka próbuje odnaleźć się jako matka dwójki małych dzieci. W pracy u Maneja, pojawia się młoda i atrakcyjna podporucznik Kaśka. Czy połączy ich coś więcej niż militarna pasja?

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *