Pożegnalny koncert Budki Suflera w Polsacie (zdjęcie)

Cztery dekady na scenie, miliony sprzedanych płyt i tysiące koncertów zagranych na całym świecie. Do tego dziesiątki przebojów, które weszły do kanonu historii polskiej muzyki rozrywkowej. To dorobek jednego z najważniejszych polskich zespołów rockowych – Budki Suflera, który 19 października zobaczymy na antenie Telewizji POLSAT w wyjątkowym, pożegnalnym koncercie „Ostatnie takie tango Budki Suflera”. Na scenie katowickiego Spodka, muzycy zapiszą ostatni rozdział swojej wielkiej kariery, a wszystko to będzie mogła zobaczyć największa telewizyjna publiczność.

Katowicki Spodek to ważne miejsce w historii zespołu, który koncertował tam wielokrotnie. W pamięci fanów zapisał się szczególnie koncert z 1999 roku, wydany na DVD, a podsumowujący 25 lat działalności zespołu. Teraz po 15 latach zespół znów zagra w tym samym miejscu i będzie to jedna z ostatnich okazji, aby posłuchać, jak brzmią w wersji koncertowej wielkie przeboje Budki: „Jolka, Jolka pamiętasz”, „Bal wszystkich świętych”, „Takie tango”, „Sen o dolinie”, „Jest taki samotny dom” czy „Nie wierz nigdy kobiecie”.

W tym niecodziennym, pożegnalnym koncercie nie zabraknie gości specjalnych – na scenie pojawią się: Felicjan Andrzejczak, Izabela Trojanowska, zespół Bracia oraz Ewa Farna.

polsatbudkasuflera

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *