Premiera 15. sezonu „Górskiego lekarza” w ROMANCE TV

Od 2 maja stacja Romance TV zaprasza na premierę 15. sezonu kultowego i bijącego rekordy popularności serialu familijnego „Górski lekarz”. W nowych odcinkach widzowie dowiedzą się, czy ich ulubiony doktor Martin Gruber ułoży swoje życie miłosne, czy pogodzi się z matką swego dziecka i czy nienawistna teściowa doprowadzi do upadku gospodarstwa jego rodziny. Moc emocji gwarantowana!

Sprawdź godziny emisji serialu „Górski lekarz” w PROGRAMIE TV

Codziennie w dni powszednie, od poniedziałku 2 maja o godz. 13.15 Romance TV wyemituje nowe premierowe odcinki 15. sezonu serialu „Górski lekarz”. Nie zabraknie ciekawych przypadków medycznych, niespodziewanych zwrotów akcji oraz wielkich emocji: od miłości po nienawiść.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Akcja dzieje w austriackim Tyrolu, w przepięknej, malowniczej i urzekającej pięknem górskiej scenerii, będącej prawdziwą ucztą dla oczu i relaksem dla ciała. Martin Gruber powraca z nowymi perypetiami miłosnymi, rodzinnymi i zawodowymi. Okazuje się, że matka jego dziecka, Franziska chce wyemigrować do USA, a jej matka szantażuje Martina i żąda od niego, by zrzekł się praw do opieki nad synem. Inaczej doprowadzi do bankructwa i zamknięcia rozlewni mleka, którą Franziska kupiła kiedyś, żeby ratować markę mleka „Gruber”. Czy Martin odda swojego syna za gospodarstwo? To jednak nie wszystkie kłopoty doktora Martina Grubera i innych mieszkańców miasteczka…

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *