Premiera 6. sezonu „Klubu Winx” już 5 listopada w PULS 2 (grafika)

W środę, 5 listopada 2014 roku, PULS 2 rozpocznie emisję premierowego, szóstego sezonu serialu animowanego „Klub Winx”, który opowiada o losach małej czarodziejki Bloom i jej koleżanek ze szkoły dla czarodziejek.

„Klub Winx” przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. Pewnego dnia dziewczynka odkrywa, że posiada magiczną moc. Wtedy również dowiaduje się o istnieniu magicznego wymiaru i szkoły dla czarodziejek Alfea. Tam poznaje inne czarodziejki: Stellę, Florę, Musę i Tecnę. Od tej pory, gdy tylko pojawiają się kłopoty, dziewczynki zmieniają się w śliczne wróżki i walczą ze złem używając czarów.

W kolejnym, szóstym już sezonie animacji „Klub Winx” Trix powracają do wymiaru Magix i przejmują władzę nad Chmurną Wieżą. Zgodnie z rozkazami Trix, nowa czarodziejka o imieniu Selina, przywołuje legendarne stwory pochodzące z jej potężnej księgi – Legendarium. Nadciągające niebezpieczeństwo zmusza Winx do walki z legendarnymi stworami przy pomocy Sirenixa. Z powodu tajemniczej księgi – Legendarium, wszystkie wróżki z wyjątkiem Bloom, tracą swoje moce. Bloom jako przywódczyni grupy, oddaje każdej z wróżek część swojej mocy. Walka nie będzie łatwa. Winx będą musiały zamknąć księgę, zanim Trix osiągną swój cel, a Selina uwolni z niej złego czarownika.

puls2klubwinx6

Animacja „Klub Winx” jest emitowana w PULS 2 w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks.

„Klub Winx”

Premiera: środa, 5 listopada, godzina 12:20
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:20

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *