Premiera 9. sezonu serialu „Zaprzysiężeni” na 13 Ulicy


13 Ulica zaprasza swoich widzów na dziewiąty sezon serialu Zaprzysiężeni. Reaganowie to rodzina, dla której stanie na straży praworządności jest wielopokoleniową tradycją. Frank (Tom Selleck) i jego dwaj synowie Danny (Donnie Wahlberg) i Jamie (Will Estes) pracują w nowojorskiej policji, a jedyna córka Franka, Erin (Bridget Moynahan), robi karierę w prokuraturze.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału 13 Ulica

W najnowszym sezonie klan nowojorskich policjantów ma przed sobą kolejną serię trudnych spraw, które musi rozwikłać, a już pierwsza z nich ma dla Danny’ego (Donnie Wahlberg) wydźwięk osobisty. Tymczasem po awansie w biurze prokuratora generalnego Erin (Bridget Moynahan) przekonuje się, że nowe stanowisko ma też swoje wady. Później Danny prowadzi sprawę śmierci mężczyzny postrzelonego przez pijaną żonę. Intuicja podpowiada mu jednak, że prawda jest bardziej skomplikowana, niż się wydaje.

Już od 2010 roku Tom Selleck wciela się w rolę głowy rodziny Reaganów. Komentując niesłabnące zainteresowanie serialem, przyznaje, że jest to zasługa tego, że Zaprzysiężeni koncentrują się na ciekawych i dobrze napisanych postaciach, a do nich aktor ma szczęście. Przez osiem lat wcielał się w postać Thomasa Sullivana Magnuma w serialu Magnum, który w latach osiemdziesiątych był jedną z najczęściej oglądanych produkcji telewizyjnych na świecie, i za który Selleck w 1984 roku został uhonorowany nagrodą Emmy, a w 1985 roku odebrał nagrodę Złotego Globu. Artysta jest również znany widzom z takich filmów jak Trzech mężczyzn i dziecko, Przodem do tyłu czy z gościnnych występów w serialach Przyjaciele oraz Orły z Bostonu.

Sprawdź godziny emisji serialu „Zaprzysiężeni” w PROGRAMIE TV

Premiera dziewiątego sezonu serialu Zaprzysiężeni już w czwartek 17 stycznia o 21:00 na kanale 13 Ulica.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *