Premiera drugiej części 4. sezonu „Fear the Walking Dead” na kanale AMC

„Fear the Walking Dead”, produkcja własna AMC, powróci z drugą częścią 4. sezonu w poniedziałek, 13 sierpnia o 3:00, równocześnie z amerykańską premierą. Na powtórną emisję zapraszamy tego samego dnia o 22:00. Sezon 4B będzie składać się z ośmiu odcinków.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału AMC

Zdaniem krytyków 4. sezon „Fear the Walking Dead” „całkowicie zmienił zasady gry” i „zasługuje na pochwałę jako jeden z najlepszych programów telewizyjnych” (Comicbook.com). Portal Hypable.com napisał: „odnosi się wrażenie, że twórcy tchnęli w ten serial nowe życie”, a dziennikarz TV Line.com: „ten serial wbił mnie w fotel”.

Pierwsza połowa 4. sezonu rozpoczęła się od sceny, w której przy ognisku siedzi jedna osoba, a zakończyła się spotkaniem wokół niego dziewięciu postaci. Bohaterowie, którzy rozpoczęli swoją podróż w odosobnieniu, zetknęli się ze sobą w nieoczekiwany sposób i znaleźli się w miejscu, w którym nigdy by się nie spodziewali znaleźć razem. W drugiej połowie sezonu odkryją, kim są, zarówno jako jednostki, jak i część większej grupy, a także dowiedzą się, w jakim kierunku będą dalej podążać. Zmierzą się z nowymi przeciwnikami: ludźmi, nieumarłymi, a nawet naturą. Będzie to podróż pełna niebezpieczeństw, miłości, złamanych serc, straty i jak się okaże – także nadziei.

Źródło: AMC Networks International

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *