Premiera filmu „Lokator” na kanale 13 Ulica

Premiera kryminalnego thrillera Lokator (The Lodger) w sobotę (9 września) na kanale 13 Ulica! Film będzie wyświetlony o 22:00 w ramach cyklu Wrzesień z dreszczykiem.

Sprawdź godziny emisji filmu „Lokator” w PROGRAMIE TV

Fabuła koncentruje się wokół detektywa Chandlera Manninga (w tej roli Alfred Molina znany z roli Doctora Octopusa w Spider-Manie 2), który wpada na trop bezwzględnego, seryjnego mordercy czyhającego na prostytutki pracujące przy Sunset Strip w Zachodnim Hollywood. Śledczy szybko dochodzą do wniosku, że sprawca w swoim modus operandi naśladuje samego Kubę Rozpruwacza, nieuchwytnego zbrodniarza, który siał terror w XIX-wiecznym Whitechapel. W tym samym czasie cierpiąca na problemy finansowe para Ellen i Joe Bunting (Hope Davis występująca ostatnio w Sukcesji oraz Donal Logue – Wikingowie, Synowie Anarchii ) wynajmuje pokój tajemniczemu nieznajomemu (Simon Baker znany z Mentalisty ). Czy śledztwo detektywa Manninga i nowy lokator są ze sobą jakoś połączeni?

Scenariusz filmu Davida Ondaatje oparty jest o powieść pod tym samym tytułem autorstwa Marie Belloc Lowndes. Lokator to już drugi film prezentowany w ramach cyklu Wrzesień z dreszczykiem po Zwierzętach nocy, które premierowały na kanale 13 Ulica w zeszłą sobotę.

Sprawdź ofertę kanału 13 Ulica w PROGRAMIE TV

Premiera filmu Lokator odbędzie się w sobotę 9 września o 22:00 na kanale 13 Ulica. Dla spóźnialskich przewidziana jest powtórka w nocy z niedzieli na poniedziałek 10 września o godzinie 00:05.

Źródło: 13 Ulica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *