Premiera finałowego sezonu „The Walking Dead” na kanale FOX

Premiera finałowego sezonu kultowego serialu kanału „The Walking Dead” zaplanowana została na 22 sierpnia. W Polsce pierwszy odcinek 11. sezonu pojawi się dzień później – 23 sierpnia na kanale FOX. Ostatni, dłuższy sezon serialu, który emitowany jest na antenie FOX już od dziesięciu lat, będzie się składać z 24 odcinków. Pierwsze 8 z nich zobaczymy już latem.

Sprawdź godziny emisji serialu „The Walking Dead” w PROGRAMIE TV

-Sezon 10. zakończyliśmy sześcioma dodatkowymi odcinkami, które skupiały się na historiach poszczególnych bohaterów. Sezon 11. planujemy z jeszcze większym rozmachem. Większym niż kiedykolwiek – komentuje Angela Kang, showrunnerka i producentka wykonawcza „The Walking Dead”. – Poprzeczka jest zawieszona wysoko – zobaczymy więcej zombie, jeszcze więcej akcji, poznamy nowe intrygujące historie i odwiedzimy nowe miejsca. Zobaczymy też wszystkie grupy Ocalałych, po raz pierwszy razem usiłujących odbudować to, co zabrali im Szeptacze.

Ostatni rozdział „The Walking Dead” rozpocznie się od ośmiu pełnych akcji odcinków, nakręconych z rozmachem, jakiego fani serii oczekują od uniwersum. Cieszę się, że widzowie będą musieli czekać na dalszą część historii jedynie do lata – dodaje Scott M. Gimple, dyrektor ds. treści TWD Universe.

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

„The Walking Dead” to ekranizacja kultowego komiksu autorstwa Roberta Kirkmana wydawanego przez Image Comics, który opowiada historię rozgrywającą się na przestrzeni miesięcy i lat w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Fabuła opiera się na losach garstki ocalałych, którzy wędrują w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca do życia. Producentami wykonawczymi serialu są: Scott M. Gimple, Angela Kang, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Dave Alpert, Greg Nicotero, Joseph Incaprera i Denise Huth. Za produkcję odpowiada AMC Studios.

Źródło: Disney

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *