Premiera magazynu „Sukces jest kobietą” w TVP Kobieta

W poniedziałek, 20 marca o godz. 17.25 TVP Kobieta zaprasza na pierwszy odcinek nowej serii „Sukces jest kobietą”. Przez kolejnych dziesięć tygodni prezentowane będą historie wyjątkowych kobiet, Polek, które sukces zawdzięczają swojej wiedzy, przedsiębiorczości, inteligencji i wytrwałości.

Sprawdź godziny emisji audycji „Sukces jest kobietą” w PROGRAMIE TV

Twórcy opowiedzą o kobietach, które od lat wytrwale pracują, cieszą się wysoką pozycją, ale nie przestają wyznaczać sobie kolejnych celów, inspirując też innych do podejmowania nowych wyzwań. Widzowie zobaczą codzienność kobiet, którym mimo licznych obowiązków zawodowych udaje się znaleźć czas na rozwijanie swoich pasji i pielęgnowanie więzi rodzinnych. Bohaterki to przedstawicielki różnych dziedzin. Wszystkie udowadniają, że dzięki zdobytej wiedzy, pasji oraz konsekwencji w działaniu i dążeniu do celu można osiągnąć trwały, życiowy sukces.

W pierwszym odcinku swoją historię opowie Ranita Sobańska –  projektantka mody, przez lata dyrektor kreatywna jednej z marek odzieżowych. W swoim dorobku ma m.in. kolekcje dla polskich olimpijczyków. Prowadzi również własną markę, którą zamierza rozszerzyć na rynki międzynarodowe. Bohaterki drugiego odcinka, Monika Żochowska i Ewa Dudzic, stworzyły innowacyjny produkt – rękawicę, która zmywa makijaż tylko przy użyciu wody. Założona przez nie firma jako pierwsza na świecie specjalizuje się w stosowaniu mikrowłókien w kosmetyce. Marta Małecka, bohaterka odcinka trzeciego, wcześnie doszła do stanowiska dyrektor zarządzającej i członka zarządu różnych międzynarodowych spółek, a potem zainwestowała czas i pieniądze w swoje własne firmy. Założyła fundację, która wspiera broniącą swej niepodległości Ukrainę.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

„Sukces jest kobietą” – premierowe odcinki w poniedziałki, od 20 marca o godz. 17.25 w TVP Kobieta.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *