Premiera nowego serialu „Pan Magoo” na antenie Boomeranga

Jest przemiły, uprzejmy i dobrze wychowany. Przez swoją wadę wzroku wpada jednak często w niezwykłe tarapaty! Poznaj Pana Magoo – nowego bohatera Boomeranga, który z równie dużą klasą pakuje się w kłopoty, jak i je pokonuje. Nowy, zabawny serial będzie można oglądać już od 3 sierpnia!

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Boomerang zapowiada premierę nowego serialu! Jego tytułowy bohater „Pan Magoo” dał się już poznać widzom w 1949 roku. Dziś ten uroczy, starszy dżentelmen powraca na ekrany w zupełnie nowej kreskówce! Na czym polega jego fenomen? Choć Pan Magoo ma olbrzymie kłopoty ze wzrokiem, cały czas upiera się, by nie nosić okularów. Wpada przez to w zabawne tarapaty, myląc prysznic z opadami deszczu lub górski szlak z wieżowcem.

We wszystkich przygodach pomaga mu jego wierny towarzysz – pies o imieniu Pan Kot. Ta dwójka ma na głowie także egocentrycznego chomika Fizza, który regularnie snuje plany udowodnienia światu, jak wielkim jest geniuszem. Ta mieszanka charakterków za każdym razem gwarantuje najmłodszym widzom świetną zabawę!

W pierwszej, premierowej serii Pan Magoo wybierze się na niebezpieczną, górską wyprawę. Problem będzie polegał jednak na tym, że zamiast na szczyt, zacznie wspinać się na miejski wieżowiec. Spróbuje też się zrelaksować na biwaku pod namiotem, robiąc to po swojemu i zamiast na camping, trafi do parku w metropolii. Bohater odda się również obserwacjom nieba, które będzie wykonywał przez teleskop – ta sytuacja oczywiście przysporzy mu niezłych kłopotów…

Premiera nowego serialu „Pan Magoo” już 3 sierpnia na antenie Boomeranga. Emisja codziennie o 8:00.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *