Premiera programu „Szkoła. Poradnik” w TVP3

W piątek, 30 kwietnia o godz. 9:15 i godz. 12:00 TVP3 zaprasza uczniów, rodziców i nauczycieli na premierowe odcinki nowego programu „Szkoła. Poradnik”. Gospodarzem programu będzie redaktor Adam Giza.

Sprawdź ofertę kanału TVP3 w PROGRAMIE TV

Od poniedziałku do piątku, o godz. 9:15 i godz. 12:00 red. Adam Giza razem ze swoimi gośćmi: przedstawicielami Ministerstwa Edukacji i Nauki, rektorami uczelni wyższych, dyrektorami szkół, wykładowcami, nauczycielami, ekspertami z dziedziny ochrony zdrowia i psychologami będzie rozmawiał na tematy związane z organizacją nauki podczas pandemii, również w kontekście zdrowia uczniów.

W pierwszym odcinku prowadzący poruszy kwestię organizacji tegorocznych matur, które rozpoczną się już 4 maja, a także egzaminu ośmioklasisty w dobie pandemii. W drugim odcinku Adam Giza porozmawia z ekspertami na temat zdrowia psychicznego uczniów w trudnym czasie nauki zdalnej podczas epidemii koronawirusa.

Program „Szkoła. Poradnik” adresowany jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i ich bliskich. W każdym odcinku widzowie będą mogli zadawać pytania specjalistom mailowo i telefonicznie.

„Szkoła. Poradnik” od 30 kwietnia w TVP3 o godz. 9:15 i 12.00. Powtórka obu odcinków, również na antenie TVP3 o godz. 20:00.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *