Premiera serialu „Akademik” na Polsat Seriale

Na kanale Polsat Seriale wkrótce pojawi się nowy serial pt. „Akademik”. Serial przedstawia losy studentów mieszkających w koedukacyjnym akademiku. Trzej chłopcy – Zdzich (Jan Kardasiński), Roger (Szymon Majchrzak) i Michał (Konrad Stein) zostają ulokowani w pokoju w mieszkaniu, w którym są już zameldowane trzy atrakcyjne dziewczyny – Weronika (Adrianna Izydorczyk), Lena (Aleksandra Kądziołka) i Andżelika (Karina Rezner).

Sprawdź godziny emisji serialu „Akademik” w PROGRAMIE TV

Kiedy w jednym miejscu zderza się sześć różnych charakterów, można spodziewać się mieszanki wybuchowej wydarzeń. W grupie docierają się, niejednokrotnie kłócą, również uczą się akceptować dzielące ich różnice, a jednocześnie wszyscy świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Bohaterowie zaprzyjaźniają się ze sobą, wspólnie przeżywają rozterki miłosne, wspierając się w trudnych chwilach, ale też często robią sobie niezłe psikusy. Oprócz studiowania, znajdują czas na imprezy, działalność studencką i dodatkową pracę.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Seriale w PROGRAMIE TV

Każdy z nich idzie własną drogą ku dorosłości. Perypetie bohaterów to połączenie prawdziwych problemów z komicznymi wypadkami, które najczęściej sami na siebie ściągają, albo po prostu są ofiarami fatalnych nieporozumień. Kolejne odcinki serialu pokazują, że nigdy nie możemy być pewni, na co wpadną pomysłowi chłopcy, czy też jaką kolejną intrygę uknują dziewczyny.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *