Premiera serialu „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” na Cartoon Network

Dołącz do epickich przygód Księcia Ivandoe, pewnego siebie młodego jelonka i jego lojalnego giermka Berta! Wyruszają w największą wyprawę ich życia do Orlej Góry poprzez Pięć Królestw, aby zdobyć legendarne Złote Pióro! Premiera serialu „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” już 13 maja, a nowe odcinki codziennie na kanale Cartoon Network.

Sprawdź godziny emisji „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” w PROGRAMIE TV

Studio odpowiedzialne za hitową produkcję Cartoon Network EMEA, „Niesamowity świat Gumballa”, zaprasza na nowy serial oryginalny „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe”. W świecie charakternych postaci, dworskich rywalizacji i magicznych stworków podążamy za młodym, nazbyt pewnym siebie jelonkiem podczas największej przygody jego życia. Wiernym towarzyszem jest lojalny giermek Bert. Książę Ivandoe wyrusza na wyprawę do Orlej Góry poprzez Pięć Królestw, aby zdobyć legendarne Złote Pióro. To podróż, która zaprowadzi go do krain z dala od domu. Do ścieżki, na której spotka niepojęte niebezpieczeństwa… oraz niesamowitych matołków!

Premierowa produkcja to pięć rozdziałów, w których pojawiają się nowe kolorowe królestwa i postaci, a także bohaterowie i bohaterki, jak największy przeciwnik Ivandoe, okropny Książę Łabędź, podstępna Księżniczka Złodzei imieniem Jezebel. A któż mógłby zapomnieć o zdumiewająco osobliwych Przebiegłych Gnomach! W rozdziale pierwszym Książę Ivandoe żegna się z „Królestwem Potężnego Jelenia” i wyrusza na wyprawę przez Pięć Królestw, która doprowadzi go do niesamowicie tajemniczej Orlej Góry i legendarnego Złotego Pióra. Każde z Pięciu Królestw znajdzie się w jednym z pięciu rozdziałów.

Za produkcję najnowszej serii odpowiada Hanna-Barbera Studios Europe w Londynie. Christian Bøving-Andersen i Eva Lee Wallberg objęli stanowiska Creator, Writer i Series Director. Daniel Lennard objął stanowiska Co-Creator, Writer i Executive Story Editor. Produkcją animacji zajęło się wielokrotnie nagradzane Sun Creature Studio w Danii.

Dołącz do Księcia Ivandoe podczas podróży przez Łabędziowo i Las Złoczyńców w dwóch pierwszych rozdziałach „Bohaterskiej wyprawy dzielnego księcia Ivandoe” od 13 maja w Cartoon Network.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Weekendowy maraton z „Bohaterską wyprawą dzielnego księcia Ivandoe” – ROZDZIAŁ 1 i 2 od 8:20 do 20:20. Premiera serialu od 15 maja o 16:30 w Cartoon Network. Powtórki o 8:20, 13:00 i 18:25.

Źródło: Warner Bros. Discovery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *