Premiera trzeciego sezonu „Ciężarówką po bezdrożach Australii” na kanale Polsat Viasat Explore

Australijski Outback to jeden z ostatnich dzikich terenów na Ziemi – jest rozległy, nieokiełznany i wyjątkowo niedostępny. Kierowcy ciężarówek przemierzających ten piękny, ale trudny obszar dobrze wiedzą, że nie istnieje tu żaden łatwy sposób dostania się z punktu A do punktu B. Ich praca to brud, kurz, wertepy i czyhające na każdym kroku niebezpieczeństwa. Tylko najtwardsi i najbardziej wykwalifikowani kierowcy mogą przewozić wielkie ładunki przez to piekło na Ziemi. Ich misja: dostarczyć ładunek na miejsce i wrócić cało. Premiera 3. sezonu serii „Ciężarówką po bezdrożach Australii” w poniedziałek, 13 grudnia o 22:00 na Polsat Viasat Explore.

Sprawdź godziny emisji audycji „Ciężarówką po bezdrożach Australii” w PROGRAMIE TV

W 3. sezonie ponownie wyruszymy w trasę po australijskich bezdrożach i dołączymy do najtwardszych i najbardziej wykwalifikowanych kierowców ciężarówek na świecie. Bez nich i ich ciężkiej pracy Australia stanęłaby w miejscu. Swymi potężnymi autami dostarczają wszystko – od towarów pierwszej potrzeby po bydło, części turbin wiatrowych, sprzęt rolniczy, luksusowe jachty czy… pszczoły.

W programie opowiedziane zostaną niezwykłe historie z życia kierowców tirów, którzy zapuszczają się jeszcze dalej i głębiej w dzicz Australii, przewożąc wielkie ładunki po niezwykle trudnych drogach, i przekraczając granice swoich możliwości.

W tym sezonie będziemy świadkami między innymi wielkiej i pełnej trudów wyprawy Steve’a Grahame’a, który musi dostarczyć delikatny sprzęt do pozyskiwania energii słonecznej na…bezludną wyspę. Jak się okaże, są drogi, z którymi nawet jeden z najbardziej doświadczonych kierowców nie miał jeszcze do czynienia.

Dołączymy również do najcięższej z ciężkich ekip transportowych z Rex Andrews Transport, która buduje 550-tonową i dłuższą od boiska piłkarskiego ciężarówkę.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Viasat Explore w PROGRAMIE TV

Na spotkania z najlepszymi kierowcami Australii zapraszamy od 13 grudnia w każdy poniedziałek o 22:00.

Źródło: Viasat World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *