Premierowe odcinki „Monster Beach” w Cartoon Network

Banda kolorowych potworków z serialu „Monster Beach” nawet najzwyklejsze czynności zamienia w szaloną zabawę. Występ w konkursie piosenki? Ich zespół muzyczny zrobi niezły bałagan. Misja ratunkowa? Mają na nią całkiem potworny plan! Wszystkie te przygody pojawią się w premierowych odcinkach 1. sezonu „Monster Beach”. Premiera w poniedziałek 6 grudnia o 15:20 w Cartoon Network.

Sprawdź godziny emisji audycji „Monster Beach” w PROGRAMIE TV

Gdyby nie wyluzowany wujek surfer Woody, ich przygody mogłoby wyglądać nieco inaczej. Rodzeństwo Dean i Jan przyjechało do niego na kolorową wyspę Iki-Iki. Znajdują się na niej nie tylko plaże, drzewa i wszechobecny szum oceanu – żyją tam kolorowe potwory, a każdy z nich jest inny. Amphibia mieszka pod wodą, zrzędliwa Madge prowadzi stołówkę, a czerwony Brainfreeze i niebieski wilkołak Mutt są surferami. Kreskówka została stworzona przez animatorów z Australii – kraju, który słynie z miłości do surfowania.

W nadchodzących odcinkach straszni mieszkańcy wyspy postanowią wziąć udział w talent show. Założą zespół o nazwie Dzikość Buntu Gniew Bestii: taka nieposkromiona energia mogłaby rozgromić konkurs. Dean i Jan uznają, że potwory potrzebują poskromienia i zostaną ich menadżerami, lecz wtedy udział w konkursie nie pójdzie po myśli żadnego z nich. Zorganizują też misję ratunkową, aby uratować Mutta, który został pojmany przez służby porządkowe. Brainfreeze obwinia siebie o sytuację przyjaciela przez to, że wspólnie rozrabiali podczas zabawy, jednak rodzeństwo wie, jak rozwiązać sytuację. Wszystkie postacie będą musiały także odwrócić zaklęcie, które w złości rzuci na nie Doktor Knutt: w mig zmniejszy mieszkańców wyspy! Będzie to jeszcze trudniejsze, gdy Dean i Jan utkną w innym wymiarze.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera nowych odcinków 1. sezonu „Monster Beach” już w poniedziałek 6 grudnia o 15:20 w Cartoon Network. Emisja codziennie o 15:20 w Cartoon Network.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *