Premierowe zakończenie roku w Romance TV

W Romance TV druga połowa grudnia pełna będzie wyczekiwanych premier. Zobaczymy film „Wirus”, a w nim aktorów z uwielbianych seriali – „Górskiego lekarza” i „Górskich ratowników”. W piątki o godz. 22:00 stacja zabierze widzów „Statkiem marzeń” w podróż do najdalszych zakątków świata. W Wigilię zapraszamy na premierę filmu „Uśmiech o czwartej nad ranem”. Romance TV rozpocznie także emisję serii na podstawie kryminałów Donny Leon i już 29 grudnia na antenie zagości „Donna Leon Wenecki finał”. Kolejne fascynujące odcinki o komisarzu Brunettim do zobaczenia już po Nowym Roku!

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

„Wirus”, czyli połączenie dwóch bestsellerowych seriali

„Górski lekarz”, czyli najchętniej oglądany serial na kanale Romance TV w 2018 roku oraz niemniej lubiani „Górscy ratownicy” łączą siły. Już 22 grudnia o godz. 20:00 widzowie obejrzą film „Wirus”. Podczas wesela odbywającego się w masywie Dachstein, gości atakuje bardzo niebezpieczny wirus. Lekarz Martin Gruber i ratownik Andreas Marthaler walczą wspólnie z rozprzestrzeniającą się groźną chorobą zakaźną. Czy uda im się wyjść z tej dramatycznej sytuacji obronną ręką?

Premiera na Wigilię – „Uśmiech o czwartej nad ranem”

Grudzień w Hamburgu: miasto rozświetlone blaskiem choinkowych lampek i błyszczących ozdób świątecznych. Jule jest świeżo upieczoną prawniczką i ma sprecyzowane plany na przyszłość – najpierw praca w organizacji pozarządowej, później małżeństwo i dzieci. Wracając z przyjęcia urodzinowego swojej przyjaciółki Lexy, Jule spotyka nad brzegiem Łaby Świętego Mikołaja. Pod mikołajowym strojem skrywa się Maks, uwodzicielski, świadomy swej atrakcyjności i uroku osobistego aktor. Kobieta, zafascynowana cudownym nocnym spotkaniem, ulega urokowi mężczyzny. To wydarzenie mogłoby się skończyć cudowną historią miłosną…gdyby nie plany na przyszłość Jule, które kolidują z trybem życia i osobowością Maksa. Czy uczucie zwycięży i doczekamy się szczęśliwego zakończenia? Przekonamy się 24 grudnia o godz. 22:00 oglądając uroczą świąteczną opowieść „Uśmiech o czwartej nad ranem”.

Piątkowe podróże „Statkiem marzeń”

W każdy piątek grudnia o godz. 22:00 Romance TV zaprasza na pokład statku MS Amadea i premierowe filmy z serii „Statek marzeń”. Nieważne, czy pasażerowie mają chęć podziwiać zapierające dech w piersiach widoki, czy też chcą przeżyć wielką przygodę – w Los Angeles, na Sardynii czy w Norwegii spełnią się wszystkie życzenia.

Komisarz Brunetti zagości na antenie Romance TV

Walka z przestępczością jeszcze nigdy nie była tak romantyczna! W przyszłym roku służbę w Romance TV rozpoczyna komisarz Guido Brunetti. Natomiast przedsmakiem jego sukcesów będzie pierwsza ekranizacja popularnej serii kryminalnej autorstwa Donny Leon, którą stacja wyemituje już 29 grudnia, o godz. 20:00. Wątki kryminalne przeplatane będą miłosnymi, a to wszystko na tle przepięknej Wenecji. Historie o Brunettim i jego sympatycznej rodzinie z pewnością zachwycą widzów. Kolejne odcinki serii do zobaczenia po Nowym Roku, w każdą sobotę o godz. 20:00, tylko na antenie Romance TV.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *