Premierowy styczeń 2017 w Romance TV

Już od 1 stycznia 2017 roku, w każdą niedzielę o godzinie 21:00 Romance TV zaprasza na nowy serial „Na salonach i w suterenie”. Ponadto piątkowe wieczory będą należeć do kultowej serii filmów „Rejs ku szczęściu” i „Statek Marzeń”, a to tylko część hitów, jakie kanał przygotował na początek nowego roku.

„Na salonach i w suterenie” – premiera produkcji BBC w Romance TV

W pierwsze trzy niedziele stycznia Romance TV zabierze widzów w podróż do Anglii lat trzydziestych XX wieku. Luksus, przepych i bogactwo, to spotka nas w domu rodziny Bellamy przy Eaton Place. Po sześciu latach do opuszczonego domu wprowadzają się Sir Hallam Holland i jego młoda żona, Lady Agnes. Za cel stawiają sobie przywrócenie rezydencji dawnej świetności i blasku. Rose Buck, która przez długie lata pracowała jako pokojówka, pomaga w znalezieniu odpowiedniego personelu, a sama zostaje gospodynią. Czasy się jednak zmieniły – o dobrą służbę jest o wiele trudniej i kosztuje ona więcej. Czy uda im się osiągnąć cel? Widzowie przekonają się oglądając po trzy premierowe odcinki w styczniowe niedziele (1, 8 i 13 stycznia) od godziny 21:00.

10. Jubileusz filmowej serii „Rejs ku szczęściu”

„Rejs ku szczęściu” to doskonale znane widzom Romance TV filmy, spin-off legendarnego „Statku Marzeń”, który powstawał pod patronatem słynnego producenta filmowego Wolfanga Rademanna. Teraz seria obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Z tej okazji w każdy piątek o godzinie 22:55 Romance TV zabierze swoich widzów w najbardziej romantyczne rejsy poślubne, premiery: „Podróż poślubna nad Loarę” (6 stycznia) oraz „Podróż poślubna do Montenegro (13 stycznia).

Kultowy „Statek Marzeń” – premiery w styczniu

W piątkowe wieczory Romance TV zabierze widzów na pokład „Statku Marzeń” i już 6 stycznia o godzinie 21:00 przypłynie na Bali. Załoga będzie musiała znosić humory i wymagania nieznośnego rezolutnego starszego pana Justusa Bienatzky’ego, od którego odwróciła się nawet własna córka. Dodatkowo podczas rejsu kapitan Paulsen prowadzić będzie prywatne śledztwo na temat swojej dawnej miłości.

13 stycznia, również o godzinie 21:00 poznamy losy młodego małżeństwa Tobiasa i Manueli Försterów. Pragną oni uczcić pierwszą rocznicę ślubu właśnie na pokładzie statku. Towarzyszy im ich przyjaciel, Benjamin Hellwig. Okazuje się, że Benjamin zakochał się w Manueli, a o wszystkim dowiaduje się jej mąż…

Miłość znajdzie cię wszędzie…

Na wszystkich wielbicieli romantycznych historii 14 stycznia czeka premiera amerykańskiego filmu „Moja piekarnia na Brooklynie”. Nierozłączne od dzieciństwa kuzynki Vivien i Chloe dziedziczą na równych prawach piekarnię po swojej ciotce Isabelle. Vivien przesuwa swoją podróż do Europy, by uratować to miejsce i podtrzymywać tradycję. Z kolei Chloe, była asystentka kucharza, wolałaby jednak całkowicie zmienić image rodzinnej firmy. Mimo różnic, dziewczyny muszą współpracować, by piekarnia miała przyszłość. Czy im się to uda? Widzowie przekonają się o tym już 14 stycznia o godzinie 21:00.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *