W lipcu na FOX Comedy widzów czeka premiera finałowego szóstego sezonu serialu “Ostatni prawdziwy mężczyzna”. Głową rodziny Baxterów jest republikanin Mike Baxter (Tim Allen, “Śnięty Mikołaj”) – mistrz zdrowego rozsądku w politycznie poprawnym świecie, a zawodowo dyrektor marketingu sieci sklepów Outdoor Man, oferujących sprzęt campingowy i myśliwski. Prowadzi wideoblog, który ma na celu promocję firmy z akcesoriami dla “prawdziwego mężczyzny”, a jednocześnie próbuje odpowiedzieć na pytanie: “Co się stało z mężczyznami?”. Jego żona Vanessa (Nancy Travis, “Trzech mężczyzn i dziecko”), która w poprzednim sezonie z powodzeniem pracowała jako nauczycielka w publicznej szkole, obecnie znajduje się w nowym życiowym położeniu w związku z wiszącym w powietrzu strajkiem nauczycieli w Denver.

Śledź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX Comedy

Przed rodziną również nowe wyzwania – z domu wyprowadza się jedna z córek, natomiast przyszły mąż drugiej właśnie przygotowuje się, żeby się do nich wprowadzić. Starsza córka Kristin (Amanda Fuller) wraz z mężem Ryanem kupili swój pierwszy dom i, jak to bywa w takiej sytuacji, spotykają ich same problemy. Kristin nadal z powodzeniem zarządza restauracją, podczas gdy Ryan koncentruje się na wychowaniu ich syna Boyda. Tymczasem Mike czuje się w obowiązku, by być dla wnuka przeciwwagą dla liberalnych poglądów Ryana.

Zmiany nastąpią również w życiu średniej córki Mandy (Molly Ephraim), która w tym roku wychodzi za mąż za Kyle’a (Christoph Sanders, “Legalne blondynki”). Mike nie tylko walczy z Mandy, która za wszelką cenę chce zorganizować perfekcyjny ślub i mieć całkowitą kontrolę nad uroczystością, musi także poradzić sobie ze świadomością, że jego wieloletni pracownik Kyle zostanie jego zięciem.

Premiera 6. sezonu: wtorek, 4 lipca , godzina 16:20 (2 odcnki)
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 16:20 (2 odcinki)

“Family Guy: Głowa rodziny”, sezon 14

Drugą lipcową propozycją na FOX Comedy jest jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, którego widzom nie trzeba przedstawiać – “Family Guy: Głowa rodziny”. W premierowym 14. sezonie produkcja nadal bawi swoich najbardziej zagorzałych fanów ostrym jak brzytwa humorem, trafnymi parodiami, rewelacyjną animacją i oryginalną muzyką.

Tym razem widzów czeka dodatkowa dawka dobrej zabawy. W specjalnym godzinnym odcinku rozpoczynającym sezon, na ekranie spotkają się dwie najbardziej znane i szanowane rodziny telewizyjne – Griffinowie i Simpsonowie!

Peter z rodziną przyjeżdżają do Springfield, gdzie zostają przywitani przez przyjaznego nieznajomego, czyli Homera Simpsona (gościnnie: Dan Castellaneta), który przyjmuje swoich nowych “albinoskich” przyjaciół z otwartymi ramionami.

Rodziny świetnie się dogadują: Stewie i Bart (gościnnie: Nancy Cartwright) zachowują się jak chuligani, kiedy Stewie wymienia swój sprzęt do kontroli umysłu na starodawną procę; Lisa (gościnnie: Yeardley Smith) bierze pod swoje skrzydła Meg i uczy ją gry na saksofonie; Marge (gościnnie: Julie Kavner) i Lois unikają wykonywania prac domowych; Peter i Homer toczą między sobą bój o najlepsze piwo w mieście – Pawtucket vs. Duff.

W serialu usłyszymy twórcę serialu – Setha MacFarlane’a (“Ted”) jako Petera, Stewiego i Briana Griffinów, Alex Borstein (“Kochajmy się od święta”) jako Lois Griffin, Setha Greena (“Austin Powers” i “Złoty Członek”) jako Chrisa Griffina i Milę Kunis (“Czarny Łabędź”, “Oz: Wielki i Potężny”) w roli Meg Griffin.

Premiera 14. sezonu: sobota, 22 lipca, godzina 22:00 (4 odcinki)
Emisja: sobota, godzina 22:00 (4 odcinki)

Źródło: FOX Networks Group